Vianoce klopú na dvere a koledy nás nalaďujú na tú správnu nôtu. Či už sa rozhodnete pre najobľúbenejší nápoj Vianoc v podobe Perníkového caffé latte alebo pre akýkoľvek iný lahodný nápoj, máte zaručené, že sa vás okamžite zmocní pohodová vianočná nálada. Ochutnajte a užívajte si Vianoce v Costa Coffee napríklad už aj dnes.

Pán Perníček a nové kelímky sú zase tu!

Vianoce, Vianoce prichádzajú, šťastné a perníkové. Bez každoročnej klasiky v podobe Perníkového caffé latte s pánom „Perníčkom“ z Costa Coffee si množstvo milovníkov kávy nedokáže tieto sviatky predstaviť.

Vianočné latté a jeho podoby

Novinkami vo vianočnej kampani sú Medové caffé latte a Čokoládovo-karamelové caffé latte. Predstavte si jemné, ale bohaté espresso s horúcim napeneným mliekom, s kvapkou voňavého sirupu vašej obľúbenej príchute a „snehovou“ čiapkou šľahačky.

Najväčšou vianočnou starosťou tak bude, či tieto kávové „bonbóniky“ jesť alebo piť. Pre zimomravých a milovníkov čokolády nebude chýbať ani Višňová horká čokoláda.

Nemusíte sa ale báť, že by bez mlieka nebolo caffé latte dostatočne „latte“. Pokiaľ klasické kravské mlieko nemôžete, skúste niektorú z rastlinných alternatív mlieka. V Costa Coffee máte hneď niekoľko možností. Vyberať si môžete z ovseného, kokosového, mandľového alebo i sójového nápoja.

Pridaj komentár