Vianoce sú tu a k nim okrem nákupov, upratovania a pečenia netreba zabúdať ani na oddych. Nákupné centrá sa začínajú čoraz viac plniť a my máme pre vás skvelý tip, ako sa nenechať vystresovať a popri nákupoch aj patrične zrelaxovať.

Spríjemnite si čas výbornými filmovými novinkami z pestrej ponuky od siete Cinema City a užite si správnu predvianočnú atmosféru napríklad aj v kine. Aké filmové trháky si môžete vychutnať už tento mesiac?

Legendárne skladby ktoré pozná azda každý? To je Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

Hudba ľudí spája a mení ich životy. Kto iný by to mal vedieť lepšie, než kultová skupina Depeche Mode, ktorá v rokoch 2017/2018 odohrala 115 koncertov v rámci svojej Global Spirit Tour pre viac ako 3 milióny fanúšikov po celom svete.

Povolali režiséra Antona Corbijna, autora klipov svetoznámych hitov ako Personal Jesus alebo Enjoy the Silence, aby zachytil neuveriteľnú energiu ich vystúpení a spolu s ňou aj príbehy šiestich najvernejších fanúšikov. Výsledkom je pôsobivý koncertný film, ktorý zachytáva vzrušujúcu show v berlínskej Waldbuhne v roku 2018, spoločne s intímnym pohľadom na to, ako sa tvorba Depeche Mode premieta do života ich priaznivcov. Koncert si môžete do sýtosti užiť v kinosálach Cinema City od 21. novembra 2019.

Akcia, napätie a sexepíl! Takí sú noví Charlieho anjeli

Charlieho anjeli sa vždy starali o bezpečnosť a ponúkali investigatívne služby súkromným klientom. Skupina najlepšie vycvičených žien s vražednými schopnosťami a inteligenciou, pod vedeným tajomného Charlesa Townsenda, ochraňuje v utajení svet.

Keď inžinierka Elena zistí, že technológiu, ktorú vyvíjala chce jej šéf predávať ako zbraň, rozhodne sa mu postaviť. Obráti sa na Charlieho anjelov, aby jej pomohli a stane sa jednou z nich. 

Akčné a zvodné špiónky musia čeliť ďalším nástrahám a hrozbám, aby ochránili životy nás všetkých. Užite si zvodne nebezpečných anjelikov v kinách Cinema City už aj dnes!

Milujete rýchle kolesá? Nahliadnite na legendárny okruh Le Mans ’66 s hviezdnym hereckým obsadením!

Strhujúci príbeh o automobilovom konštruktérovi Carroll Shelbym a britskom šampiónovom jazdcovi Ken Milesovi, ktorí spoločne navrhnú pre automobilku Ford revolučné pretekárske auto. Ford sa totiž chce pomstiť Enzovi Ferrarimu výhrou na okruhu Le Mans, ktorého autá z dielne Ferrari nepretržite vyhrávajú.

Shelby, Miles a ich tím sú pripravení poraziť neporaziteľné Ferrari, fyzické zákony a ich vlastných démonov. Ich úsilie si však vyberá nemalú daň – avšak pocit víťazstva je oveľa silnejší.

Tento film si môžete užiť a vychutnať so špeciálnymi efektmi aj v 4DX v Cinema City Aupark.

Ktoré dieťa by nepoznalo Annu, Elzu či Olafa? Ľadové kráľovstvo 2 si zaručene užijú

Neoddeliteľné sestry sa vracajú v pokračovaní Ľadové kráľovstvo 2, aby spoločne bojovali proti nepriateľským silám ohrozujúcich celé kráľovstvo Arendelle.

Nebojácna a večne pozitívna Anna s  magickou sestrou Elzou, budú spolu so svojimi priateľmi – snehuliakom Olafom, sobom Svanom a horárom Kristoffom, stáť proti začarovaným zlým silám, ktoré chcú Elze a celému kráľovstvu ublížiť.

Tento film si môžete užiť a vychutnať so špeciálnymi efektmi aj v 4DX v Cinema City Aupark.

Inšpirujte skvelou kuchyňou, v ktorej sa varí S chuťou Toskánska

Arturo bol uznávaný michelinský šéfkuchár, až kým pre problémy s ovládaním hnevu neskončil vo väzení. Po prepustení musí robiť verejnoprospešné práce, a tak učí variť skupinku ľudí s Aspergerovým syndrómom.

Hoci ich spôsob myslenia je mu vzdialený, v jednom zo svojich študentov objaví kulinárskeho génia a rozhodne sa mu pomôcť vyhrať kuchársku súťaž. Temperamentný kuchár a jeho znevýhodnený študent tak vytvoria originálnu dvojicu, pre ktorú žiaden sen nie je nesplniteľný.

Okrem týchto filmových titulov si môžete počas novembra v kinách Cinema City pozrieť slovenskú novinku Amnestie, detektívne krimi Sirotu Brooklyn, animák Rodina Addamsovcov a nového Terminátora, ktorý sa premieta aj v 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

Pridaj komentár