Hollywoodsky herec Channing Tatum zbiera jeden úspech za druhým. Popri mimoriadne úspešnom režisérskom debute (Pes) a skvele zahranej úlohe popri Bradovi Pittovi a Sandre Bullock vo filme Stratené mesto, zažiaril hneď na troch titulkách obľúbeného magazínu VMAN.

43-ročný sexsymbol si v outfitoch určených pre sezónu jar/leto 2022, zapózoval pred objektívmi známej fotografickej dvojice Inez & Vinoodh.

Skvelé kombinácie pohodových módnych kúskov z portfólia takých módnych značiek ako Burberry, Giorgio Armani, Ralph Lauren a ďalších, zostavil uznávaný stylista George Cortina.

„Niektorí moji priatelia ako Jonah Hill a Zoe Kravitz sa ma pýtajú: ‚Prečo si neobliekaš to, čo nosíš? Prečo nie si sám sebou?‘ Je úžasné a krásne mať takýchto, priateľov, ktorí k vám dokážu byť stále úprimní,“ prezrádza 185 cm vysoký herec.

„Práca na filme Stratené mesto bola úžasná. Keď stretnem Sandru, nie je pre mňa nič šokujúce. Je presne taká, akú ju chce každý mať – to najúžasnejšie a najbrilantnejšie zlatíčko.

Tým , že je zároveň aj producentkou filmu, vie o každej jednej veci na pľaci a aj to za čo bol utratený každý jeden cent. Brad je v tomto filme veselý a zábavný.

Ak niekedy urobíme „Jump Street 3“, určite v ňom bude hrať, dodáva s úsmevom Channing Tatum.

Pridaj komentár