Cez víkend sa Bratislave na Veľkom Draždiaku konala najštýlovejšia dámska jazda – JUSTWOMAN by Diva´s, ktorej sa zúčastnilo takmer 800 žien a dievčat. Akcia harmonicky spojila najpopulárnejšie ženské rekreačné športy, a to beh, yogu a paddleboard.

Cez víkend sa konal 2. ročník najštýlovejšej dámskej jazdy JUSTWOMAN by Diva´s!!! Ako si tento výnimočný deň užili stovky krásnych dám?

„Som hrdá na všetky dámy ktoré prišli a zúčastnili sa všetkých troch športov, aj keď to bolo možno ich prvých 5 km, či prvá yoga alebo prvé postavenie sa na paddleboarde. Teší ma, že sme v jeden deň dokázali dať dokopy toľko milých, pozitívne naladených a príjemných žien a ja len dúfam, že ich bude stále viac a viac, “informovala organizátorka akcie Lenka Šoltésová.

Tohto výnimočného podujatia, ktoré je spojením zábavy, oddychu a športu, sa okrem jeho ambasádoriek – Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej, Tatiany Židekovej a Tiny Turnerovej, zúčastnili aj ďalšie známe osobnosti – Ivana Gáborik, Katka Jakeš, Karolína Chomisteková, Hanka Závodná či Ivana Kičikoleva.

„Byť ambasádorkou je pre mňa veľmi príjemné, pretože to nie je len o športe, ktorý je samozrejme veľmi dôležitý, ale je to hlavne o ženskej energii, ktorá sa tam vytvorí a ktorá je extrémne pozitívna a úžasná. Keď je veľa žien pokope, sú dobre naladené a robia nejakú športovú aktivitu, tak majú endorfíny, ktoré vyúsťujú do pozitivity a takéto toho dobrého „vibu“ a práve to sa mi páčilo. Takže takýchto podujatí je naozaj nutné mať veľa, aby sme sa vedeli ako ženy trošku odreagovať, zrelaxovať, a to nie len pri káve v nákupných centrách, ale aj vonku na vzduchu pri športe,“ prezradila Veronika Cifrová Ostrihoňová dôvody, prečo sa rozhodla akciu JUSTWOMAN by Diva´s podporiť aj tento rok.

JUSTWOMAN by Diva´s s charitatívnym rozmerom

Partnerom tohto športovo-zábavného podujatia pre ženy bola Liga proti rakovine. Okrem zábavy a športu mala teda táto akcia aj edukačný a charitatívny rozmer. V priebehu celého podujatia si dámy mohli kúpiť nápoje z novej generácie funkčných drinkov Diva’s Drink, pričom z každého predaného kusu venuje Diva’s 1 Euro na Ligu proti rakovine.

Dámy si mohli počas dňa vyskúšať aj množstvo sprievodných aktivít – mohli sa previesť na Vespách, nechať sa nalíčiť v stánku Oriflame, vytvoriť si personalizované fashion ilustrácie v stánku Diva’s Drink, či ochutnať tyčinky Muesli Woman Line.

Pridaj komentár