Otium Eco Club je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi a pre deti, ktoré chcú mať zábavnú a príjemnú dovolenku v srdci prírody.

Hotelový komplex s výhľadom na jazero, more a les, predstavuje jedinečný zážitok skutočne vzácnymi formami: čistým vzduchom, dokonalým modrým morom a prvotriednymi službami podľa chuti vážených hostí.

Hotelové zariadenie je vzdialené 80 km od mesta Antalya, 70 km od letiska Antalya a 7 km od mesta Side, do ktorého je možné získať prístup pomocou dostupných dopravných prostriedkov.

Otium Eco Club poskytuje ubytovanie v 428 izbách rozmiestnených v 3 hlavných budovách, ktoré dopĺňa ešte 17 víl na spoločnej ploche 51 000 m2.

Pokojná a pohodlná dovolenka s vašimi milovanými na vás čaká v srdci prírody s úplne obnovenými, veľkými, priestrannými, sofistikovane a pohodlne zariadenými izbami pre všetky vekové kategórie.

Hotel má 290 štandardných izieb (z toho 5 izieb pre hostí so zdravotným postihnutím), 69 veľkých izieb, 7 hotelových rodinných apartmánov, 32 rodinných izieb vo vile, 22 rodinných apartmánov vo vilách a 8 apartmánov.

Vychutnajte si nezabudnuteľné chute a objavte niečo nové v jedlách bohatej tureckej a svetovej kuchyne, ponúkaných v reštauráciách Otium Eco Club.

Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, alkoholické a nealkoholické koktaily, teplé nápoje, ako aj preslávená turecká káva, sú zahrnuté v koncepcii All Inclusive.

Ponuka hlavnej reštaurácie, a la carte reštaurácií a bohatý výber nápojov v baroch, naplnia predstavy každého hosťa.

Na záhradnom občerstvení nájdete povestné turecké palacinky Gozleme či originálny Ayran. A pre tých najmenších hostí sú v detskom svete každý deň pripravené tie najchutnejšie palacinky, vafle, donuty a ovocie.

Hotel Otium Eco Club ponúka tiež špeciálne služby pre deti a batoľatá. Detský svet hotela je postavený na ploche 3 350 m2 so špeciálnym tartanovým podložím, ktorý zabraňuje zraneniam v prípade pádu.

Klimatizované detské izby sú pripravené tak, aby batoľatá mohli spať, zatiaľ čo ich mamy sa opaľujú pri bazéne v detskom svete. Väčšie deti už majú k dispozícii kino, ktoré premieta filmy v materinských jazykoch detí rôznych národností.

Rodiny môžu zveriť svoje deti vo veku od 4 do 12 rokov animačnému tímu v čase od 9:30 do 17:00. Rovnako je tiež k dispozícii osvetlené ihrisko a to až do 22:30.

Akcie, ktoré sa konajú v hoteli Otium Eco Club, vás pripravia na nový deň. Môžete sa sami rozhodnúť ako stráviť deň, či už individuálne formou rôznych možností zábavy, alebo to ponecháte na skvelý animačný tím.

Ak si myslíte, že šport je neoddeliteľnou súčasťou rekreácie, široké možnosti hotela Otium Eco Club sú vám plne k dispozícii.

V kúpeľnom a kozmetickom centre Otium Eco Club sa vášmu telu dokonale uľaví a budete sa cítiť zdravšie a fit. Celé centrum je navrhnuté tak, aby vaša duša a myseľ našli zaslúžený pokoj.

Hotel sa nachádza 450 metrov od pláže. Hostia môžu využiť kyvadlovú dopravu každých 15 – 20 minút, aby sa na pláž dostali. Krásna promenáda je priam ako stvorená na prechádzku, ktorá netrvá dlhšie ako 8 minút. Okrem toho môžu hostia využiť aj bicykel.

Na pláži je bar so službami nápojov a občerstvenia, a tiež tieňované oblasti pre deti. Hosťom hotela sú tiež k dispozícii denné aktivity, ako napríklad plážový futbal alebo plážový volejbal.

Hotel Otium Eco Club má 1 vonkajší bazén v rozlohe 448 m2 (hlboký 140 cm), 1 relaxačný bazén v rozlohe 131 m2 (hlboký 140 cm) a 4 detské bazény (hlboké 40 cm).

K dispozícii je tiež krytý bazén s detskou časťou (108 m2, hĺbka 140 cm), ktorý sa mimosezónne zohrieva. Detský bazén je pokrytý baldachýnom, ktorý chráni deti pred škodlivými slnečnými lúčmi. Pre deti a ich rodičov sú tiež pripravené 3 tobogany (veková hranica od 7 rokov).

Objavte historické a prírodné krásy v okolí mesta Side a užite si nezabudnuteľné chvíle so svojimi milovanými počas vašej dovolenky v Otium Eco Club.

V prípade, že ste radi okúsili luxus a pohostinnosť Turecka, profesionálny tím SUNFUN.SK vám s radosťou pomôže s realizáciou vašej vysnívanej dovolenky do najmenších detailov

Pridaj komentár