Z lásky k mačkám a psom. To bola hlavná myšlienka veľmi originálnej spolupráce medzi takými menami svetovej módy ako Nicolas Ghesquière a Grace Coddington, v rámci ktorej premenili ich spoločnú lásku k zvieratám do najnovšej kolekcie francúzskej módnej značky Louis Vuitton.

Catogram je tu!!! Objavte divokú, očarujúcu a nádherne prevedenú kolekciu značky Louis Vuitton v spolupráci so skvelou Grace Coddington

My sme sa zamilovali do každého jedného kúsku! Ako ste na tom vy?

Pochette Kirigami

Pochette Kirigami (15,5 cm x 11,5 cm x 0,5 cm) je 3 v 1 módny kúsok zo špeciálnej kolekcie, ktorá je výsledkom spolupráce medzi umeleckým riaditeľom značky Louis Vuitton Nicolasom Ghesquièrom a legendárnou modelkou a módnou šéfredaktorkou US VOGUE – Grace Coddington.

Tri „obálky“ sa dodávajú každá v rôznych farbách, ktoré sú transformáciou legendárneho monogramového plátna značky Louis Vuitton, obohatené o vtipné kresby mačiek a psov v podaní Grace Coddington. Najväčšia obálka na iPad (hnedo-oranžová), obálka strednej veľkosti na pas (bielo-oranžová) a najmenšia na kreditnú kartu (čierno-biela), tvoria spoločne jedinečný a praktický módny kúsok s názvom Pochette Kirigami.

Dog & Cat Card Holder

Tento chutný psík (11,5 cm x 11,5 cm x 2,5 cm) v sivom koženom prevedení a veselé mačiatko (11,5 cm x 11,5 cm x 2,5 cm) na kreditné karty pochádzajú zo zbierky vtipných ilustrácií legendárnej stylistky Grace Coddington.

Veselý a praktický módny doplnok obsahuje prepážky na 4 kreditné karty a je možné si ho retiazkou veľmi jednoducho pripevniť k taške či kabelke.

Twist MM

Kabelka Twist MM (23 cm x 17 cm x 9.5 cm) v hnedo-oranžovej farebnej kombinácii nebola nikdy tak rozkošná! Motív „Catogram“, ktorý vyvinul Nicolas Ghesquière a stylistka Grace Coddington pre kolekciu Cruise 2019, predstavuje klasické monogramové plátno značky Louis Vuitton, obohatené o roztomilé farebné ilustrácie psov a mačiek.

Kabelka s pozláteným retiazkovým popruhom na rameno a iniciálami LV, je zábavným a elegantným doplnok nielen pre všetkých fanúšikov módy, ale i pre vášnivých milovníkov zvierat. Špecifikom tohto módneho kúsku je odnímateľné zrkadielko vo vnútornom vrecku.

Speedy 30 Bandouliere

Nicolas Ghesquière a stylistka Grace Coddington vzdávajú touto „Catogram“ verziou kabelky Speedy 30 Bandouliere z kolekcie Louis Vuitton Cruise 2019 úctu zvieratám, ktoré obaja nadovšetko milujú. Legendárne plátno Monogram sa tak stalo ihriskom pre množstvo veselých mačiek a psov.

Nový a štýlový vzhľad všestrannej kabelky (30 cm x 21 cm x 17 cm) v hnedo-oranžovom farebnom prevedení je ideálny pre každodenné použitie. Súčasťou kabelky je odnímateľný a nastaviteľný kožený remienok, ako i dvojitá sklápateľná rukoväť, ktoré umožňujú nosiť kabelku rôznymi spôsobmi. Výbavou kabelky je i povestný bezpečnostný zámok s puzdierkom na kľúč, ktorým je možné zaistiť zips k vnútornej časti modelu.

Petite Boite Chapeau

Nicolas Ghesquière ako i Grace Coddington si túto zábavnú verziu kabelky Petite Boite Chapeau doslova vysnívali. Špičková teľacia koža je posiata farebnými mačkami a psíkmi. Trendová a všestranná kabelka (17,5 cm x 16,5 cm x 7,5 cm) s odvážnou aurou spraví každú jej nositeľku neprehliadnuteľnou.

Nastaviteľná kožená rukoväť, odnímateľný a nastaviteľný kožený remienok, ako i 4 ochranné pozlátené mosadzné nožičky, robia zo štýlovej kabelky multifunkčný módny doplnok.

Pridaj komentár