To najlepšie na koniec? Možno aj áno! Hlavné mesto Slovenska sa stalo poslednou zastávkou castingovej šnúry Schwarzkopf Elite Model Look Slovakia 2017. Špeciálne zostavený castingový tím modelingovej agentúry Elite Model Look, privítal húfy záujemcov v nákupnom centre Aupark v Bratislave. Krásu sa dalo na každom kroku doslova krájať – a niet sa čo čudovať! Záujemcov o kariéru modela či modelky v tak prestížnej agentúre ako je „Elite“, láka nie len zaujímavá, aj keď náročná kariéra, ale aj osobné stretnutie s ikonickým Sašom Jánym, či slovenskou topmodelkou Michaelou Kocianovou.

Casting v Bratislave praskal vo švíkoch! Takáto bola posledná zastávka castingovej šnúry Schwarzkopf Elite Model Look Slovakia 2017

Ak ste atmosféru bratislavského castingu nezažili na vlastnej koži, potom určite nevynechajte našu fotogalériu. Čo je však najdôležitejšie?

Veríme, že z tejto celoslovenskej castingovej šnúry sa zrodí, hneď niekoľko osobností modelingového sveta, ktoré zaplnia obálky magazínov a prehliadkových mól nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Už teraz sa na to veľmi tešíme!

Pridaj komentár