Blíži sa sviatok sv. Valentína a pre mnohé páry tak prichádza príležitosť urobiť pre toho druhého niečo skutočne netradičné. Tomáš Stríž uviedol práve v tomto období na trh nový šperk určený pre dvojice – náramky s odtlačkom partnera.

Čas Valentína sa blíži!!! Čo si pre všetkých zaľúbených pripravil slovenský umelec Tomáš Stríž?

Zamilované dvojice si často vymieňajú šperky, ktoré im denne pripomínajú ich lásku. Najčastejšie to poznáme vo forme snubných prstienkov, ktoré zároveň symbolizujú uzatvorenie manželstva. No mnohé páry dnes z rôznych dôvodov k potvrdeniu svojej lásky takýto zväzok nepotrebujú.

Prívesky s odtlačkami prstov TOPA TOUCH dostávajú novú podobu a pri príležitosti sviatku zaľúbených prináša Tomáš Stríž novinku zo svojej originálnej dielne. Pre zamilované dvojice pripravil strieborné alebo zlaté srdiečko s odtlačkom prsta a menom partnera.

 

„Už dlhšie ponúkam párom, ktoré chcú uzatvoriť manželstvo svadobné obrúčky s odtlačkom prsta manžela a manželky. Chcel som pripraviť niečo aj pre páry, ktoré si chcú prejaviť vzájomnú lásku netradičným spôsobom. Takýto náramok je vhodný na každodenné nosenie,“ povedal o šperku Tomáš Stríž, najznámejší uchovávač spomienok na Slovensku, ktorý párom ponúka aj odtlačky na vzájomne pasujúce prívesky vo forme srdiečok.

Single? Odtlačte si svojho zvieracieho miláčika

Radosť na sviatok zamilovaných si môže spraviť aj ten, kto je práve „single“, no majú svojho miláčika, psíka, mačku či iné zvieratko. „Najnetradičnejšie z tejto série bolo určite odtláčanie viacerých koní, ktorých kopytá, bez podkovy, som potom umiestnil na štvorlístok. Láska od zvierat je bezpodmienečná a preto sa snažím tento pocit uchovať nositeľovi do šperku, ktorý s ním môže byť celý deň,“ prezradil T. Stríž.

Pridaj komentár