Či ste „len“ rekreační športovci alebo je šport pravidelnou súčasťou vášho života, správna strava je základom a môže byť pohonom pre ešte lepšie výkony. Ak ste milovníkom cestovín, ale nutričné hodnoty vás od ich konzumácie odrádzajú, zaraďte do svojho jedálnička fitness konjakové prílohy Carb X, určené priamo pre športovcov. Zasýtia, udržia vo forme a kalorický príjem vďaka ich zloženiu znížite na minimum.

Konjakové prílohy Carb X boli vyvinuté priamo pre športovcov. Majú o 90 % menej kalórií ako bežné cestoviny a ryža a zároveň obsahujú telu prospešnú vlákninu. Práve preto výborne zapadnú do jedálnička fitness nadšencov, ale aj vegetariánov, vegánov či celiatikov a diabetikov.

Kedy jesť konjakové prílohy a s čím ich kombinovať?

Konjakové prílohy môžete konzumovať kedykoľvek počas dňa. „Ak sa chystáte na tréning, pokojne si približne hodinku pred ním doprajte ľahkú desiatu v podobe konjakových príloh v kombinácii s troškou zeleniny,“ hovorí tréner Ján Frídel. Ideálna je kombinácia s mäsom či zeleninou. Veľkou výhodou týchto príloh je to, že sa nemusia variť. Sú preto v okamihu pripravené na okamžitú konzumáciu.

Príjem verzus výdaj

Keď máte aspoň trosku šajnu o kalorickej hodnote potravín, stačí sa riadiť jednoduchou rovnicou a strážiť si váš denný príjem verzus výdaj. K zníženiu príjmu vám pomôžu práve konjakové prílohy Carb X. Vďaka ich baleniu 6 x 100 g tak budete mať všetky svoje porcie dokonale pod kontrolou a vďaka obsahu vlákniny glukomanan vás aj dokonale zasýtia.

Porovnanie kalorických hodnôt cestovín a ryže:  
Špagety Carb X35 kcal na 100 g  
Špagety bezvaječné352 kcal na 100 g
Ryža lúpaná351 kcal na 100g

Zdroj: nutridatabaze.cz

Pridaj komentár