Letné svadby v prírode, na záhrade, v parku či dokonca na pláži, sa za posledné roky stali obľúbenými medzi viacerými zaľúbencami. Dresscode, ktorý je v tomto prípade menej formálny, si všakstále musí zachovať primeranú úroveň. A čo si teda na takú letnú svadbu obliecť?

Čaká vás svadba počas letných mesiacov? Poradíme vám čo na seba!

Šaty a doplnky v sviežich farbách

Môžete si obliecť pokojne aj dlhé šaty až po zem alebo zvoliť kokteilové šaty v sviežich svetlých farbách. Materiál zvoľte radšej ľahší a vzdušný, budete sa tak v šatách cítiť príjemne po celý deň. Čo sa farieb týka, tento rok sú trendy odtiene marhuľovej, ružovej a zelenej.

Nič nepokazíte ani výraznejšími farbami, ale rozhodne sa vyhnite bielej a čiernej. Na svadbu sú nevhodné a postarali by sa vám o poriadne faux pas. Namiesto klasických lodičiek si môžete obuť aj sandále na podpätku alebo pohodlnejšiu verziu na plnej podrážke.

V neposlednom rade myslite na to, že ak je svadobná hostina naplánovaná v exteriéri, pod holým nebom, budete v neskorších hodinách potrebovať minimálne nejaký prehoz na šaty alebo ľahké sako. Kabelka by mala byť za každých okolností malá listová, prípade s tenkým ramienkom,či retiazkou.

Jemná vizáž

Tým, že ide o letnú svadbu, môže byť vizáž uvoľnenejšia.Zvoľtepreto radšej jemnejšie líčenie v príjemných teplých tónoch. Veľa zbytočného make-upu by pôsobilo nevkusne a určite nechcete, aby sa vám počas horúceho letného dňa začala tvár „roztápať“.

Vlasy si môžete zopnúť do romantického uzla alebo natočiť a vlny nechať voľne padnúť. Takto budete pôsobiť sviežo a prirodzene.

FOTO:Twinset, cellbes.sk, Pietro Filipi, beautysecret.sk

Pridaj komentár