Nové vône od AVONu určené nielen pre dámy, ale aj pre pánov, dokážu okoreniť mnohé situácie aj tam, kde by ste ich ani len nečakali. Vône Mesmerize Mystique Amber sú afrodiziakom, ktoré zvýraznia vašu atraktívnosť, stimulujú vaše zmysly a prebudia vo vás chuť zblížiť sa. Obe horúce novinky si môžete zakúpiť v rámci predajného obdobia január / február 2020.

Ak si chcete vyskúšať umenie zvádzania, použite ambrový olej, ktorý je známy tým, že zvyšuje príťažlivosť. Je navyše aj charakteristickou zložkou nových vôní Mesmerize Mystique Amber, ktoré skvele rozpália ľudské zmysly.

Ak sa chcete cítiť naozaj špeciálne, s touto neodolateľnou vôňou sa vám to bez pochýb podarí. Neveríte?

Mesmerize Mystique Amber for Her EDT

Zamatová sladkosť broskyne a omamný jazmín v kombinácii s orientálnou zlatou ambrou, tvoria spolu dokonalo nezabudnuteľnú a zmyselnú vôňu pre ženy, ktoré chcú zvýrazniť svoju atraktivitu.

Objem: 50 ml, Bežná cena: 24,90 €

Ak hľadáte príťažlivú dámsku vôňu nasýtenú dávkou šarmu a ženskej zvodnosti, potom je Mesmerize Mystique Amber for Her pre vás skvelou voľbou.

Mesmerize Mystique Amber for Him EDT

Pôvabná vôňa pre mužov pozostáva zo špeciálnej zmesi intenzívneho korenistého kardamómu a santalového dreva položenej na základoch orientálnej zlatej ambry.

Objem: 100 ml, Bežná cena: 23,50 €

Mesmerize Mystique Amber for Him je určená pre mužov, ktorí pri zvádzaní nemajú pravidlá a zanechajú nezabudnuteľný dojem.

Pridaj komentár