Inovatívne postoje k ženskej kráse nie sú v spojení s kozmetickou značkou Oriflame ničím výnimočným. Práve naopak! Zákazníčky sa s príchodom novej sezóny nevedia dočkať, aké novinky prinesie Oriflame na kozmetický trh. Výnimkou nie je ani vianočná ponuka švédskej prírodnej kozmetiky, ponúkajúca esteticky prepracované darčekové balenia za skvelé ceny, z ktorých dávame do pozornosti sadu Love Nature, pozostávajúcu z biologicky rozložiteľnej kozmetiky.

Je známe, že značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame sa už od svojich počiatkov hlási k zodpovednému prístupu k prírode. A nemožno sa tomu čudovať. Veď severské krajiny, Švédskom nevynímajúc, sú preslávené svojim pozitívnym prístupom k prírode. Je to prirodzené i samotnému Švédsku, odkiaľ značka pochádza, kde si prírodu vážia a ctia. Obyvatelia sú obklopení krištáľovo čistými vodami a neporušenou prírodou, z ktorej aj Oriflame čerpá ingrediencie pre svoje produkty. Nie nadarmo je najnovším trendom Beauty by Sweden, pretože okrem čistých ingrediencií je jeho základnou charakteristikou komplexná krása – krása zvonka i zvnútra, ktorá je neodlúčiteľne prepojená so zdravím. Odpoveďou na otázku zdravia nielen vášho, ale aj našej prírody, je samotný názov plne biologicky rozložiteľného radu Love Nature.

Žiadne plasty a ani silikóny

Všetky výťažky v produktoch Love Nature sú dopestované, zbierané a spracovávané bez použitia chemických látok a pochádzajú z udržateľných organických fariem. V šampónoch radu preto nenájdete žiadne silikóny a v pílingoch žiadne plastové mikročiastočky. Obaly produktov Love Nature sú teraz navyše zo 40 % vyrábané z recyklovaných plastov.

Čerpajte tak bez obáv z hydratačných vlastností kokosovej vody, vyživujúcich účinkov ovsu, upokojujúcich schopností goji alebo prečisťujúcich účinkov ílu. Aj pri takomto luxuse sa správate šetrne k našej planéte. Produkty Love Nature totiž využívajú silu rastlinných zložiek vo váš prospech.

Aj vy si vravíte, že takýto darček by potešil hneď niekoľkých vašich rodinných príslušníkov či známych? Potom je pre vás ako stvorená darčeková vianočná sadu Love Nature od Oriflame, ktorá je ideálnym darčekom napríklad aj pod stromček … navyše za skvelú cenu! Čo tento skvelý set obsahuje? V darčekovej škatuli nájdete mydlo s olivovým olejom a aloe vera, revitalizačný krém na ruky so šťavou z aloe vera a sprchovací gél s olivovým olejom a aloe vera. To všetko iba za 7,99 eur a navyše v luxusnom balení! Olivový olej a aloe vera obsahujú množstvo výživných látok. Okrem toho pokožku dokonale hydratujú a pomáhajú jej vlahu udržiavať.

Udržateľnosť na prvom mieste

Byť lídrom nie je vždy najjednoduchšou úlohou. Značka Oriflame si je ale vedomá zodpovednosti vyplývajúcej z pozície jedného z popredných producentov kozmetických a wellness výrobkov. Napriek tomu, že je veľkou korporáciou, jej negatívny dopad na životné prostredie sa snaží eliminovať naozaj na každom kroku svojej činnosti, ako vo výrobe, tak v balení, distribúcii, až po priamy marketing.

Konkrétne kroky hovoria sami za seba:

  • v roku 2017 pochádzalo 79 % papierov predajných katalógov z dôveryhodne certifikovaných zdrojov
  • v roku 2018 sa viac ako 99 % odpadu z výroby vyhlo skládke a na znižovaní odpadu spoločnosť neustále pracuje
  • od roku 2015 pokleslo používanie vody o 21 % na 1 produkt vo všetkých výrobných závodoch
  • od roku 2010 pracuje spoločnosť aj na vylepšovaní logistiky prepravy. Výsledkom je zníženie absolútnych emisií skleníkových plynov na paletu o 20 %
  • od roku 2010 spoločnosť znížila absolútne emisie skleníkových plynov (GHG) o 36 %
  • spoločnosť využíva 100 % obnoviteľnej energie vo všetkých výrobných závodoch
  • 97 % dodávateľov poskytuje trvalo udržateľné zdroje na výrobu kozmetických a wellness produktov z dielne Oriflame
  • od roku 2014 Oriflame nevyrába žiadne pílingy s plastovými mikročiastočkami, ktoré sa po použití stávajú problémom v moriach a oceánoch. Spoločnosť ich nahradila čisto prírodnými zložkami, napr. drvenými olivovými kôstkami, makom, soľnými zrnkami, mandľovými škrupinkami, ovocnými semienkami a pod. Súčasťou výrobkov tiež nie sú plastové trblietky.
  • alkohol vo vôňach má 100 % prírodný pôvod
  • spoločnosť využíva certifikovaný udržateľný palmový olej – Svetový fond na ochranu prírody WWF jej v roku 2016 udelil skóre 9 z 9 v otázke využívania palmového oleja a dôveryhodnosti jeho zdrojov

Zaregistrujte sa na oriflame.sk ešte dnes a nakupujte všetky produkty so zľavou až 20 %!

Pridaj komentár