Určite ste si všimli, že v jarných kolekciách sapostupne čoraz viac objavujú modely z ľahkého bavlneného materiálu a so štýlovým geometrickým vzorom zvaným Gingham.

Buďte trendy aj vy a nechajte sa uniesť štýlovým a nadčasovým vzorom Gingham!

Gingham

Asi všetky milujeme trendy čierno-biely vzor Gingham, pretože si ho môžeme obliecť nielen do kancelárie ako office outfit, ale takisto jeho eleganciu a jednoduchosť v plnej kráse využiť aj počas bežného dňa. Od puzdrovej sukne až po blúzku s odhalenými ramenami a ginghamovej bundy – existuje veľa spôsobov, ako tento úžasný vzor nosievať.

Ako si zvoliť správny styling?

Existuje mnoho variácií ako vzor gingham kombinovať. Pre sofistikovaný office look zvoľte styling pozostávajúci z blúzky a úzkych nohavíc. Dokonale ho ale doplňte farebnými lodičkami alebo mokasínami. Jednoduché šaty s odhalenými ramenami, alebo culotte nohavice v kombinácii s ľahším topom a teniskám. Výbornou farbou do kombinácie je žltá, ružová, modrá a samozrejme červená.

červený náhrdelník, engelsrufer; tenisky Versace Jeans, zanela.sk; náušnice 9,95 €,cellbes.sk

Brigitte Bardot

Gingham preslávila predovšetkým Brigitte Bardot, ktorá sa v ňom dokonca aj vydávala. Vzor nazývaný aj kocka „vichy“ predstavujú súmerné, zväčša čierno biele kocky nafarbené na látke ešte pred samotným tkaním. Dnes sa kockovaný vzor čoraz viac objavuje v módnych kolekciách viacerých značiek a tiež v rôznych farebných prevedeniach.Okrem čiernej je tiež obľúbená aj ružová a červená.

Pridaj komentár