Kreatívna spoločnosť s názvom The Monogram Factory ponúka kožené doplnky a príslušenstvo. Hlavným zameraním tejto značky však je personalizácia produktov ručne vykonávaným fóliovým embosovaním vlastných a jedinečných monogramov zákazníka. Každý zákazník prispieva ku konečnému vzhľadu produktu prostredníctvom výberu vlastných a jedinečných monogramov, ich farby a umiestnenia na produkte.

Buďte štýloví s vlastným monogramom! Značka The Monogram Factory ponúka originálne spojenie dizajnu, módy a elegancie!!!

Anita, majiteľka spoločnosti, sa už dlhšiu dobu zaoberá dlhou tradíciou personalizácie osobných vecí monogramami, ktoré sa v minulosti používali najmä v bohatých rodinách na označenie ich posteľnej bielizne alebo príboru, na ktorom boli vyryté rodinné iniciály.

Neskôr si tento luxusný koncept osvojili aj svetoznáme značky, ako napríklad Louis Vuitton, ktorý tiež začal svojim zákazníkom ponúkať personalizované produkty s iniciálami zákazníka. Snahou Anity je spojenie tradície, inovácie a modernosti. Snaží sa vytvárať produkty, ktoré sú nielen zaujímavé a jedinečné, ale umožnia tiež ľuďom cítiť sa výnimočne – a to v cenovom rozpätí, ktoré je dostupné čo najširšiemu spektru zákazníkov a to pri zachovaní vysokej kvality výrobku.

Majiteľka buduje myšlienku dokonalého darčeka, prostredníctvom ktorého možno dať svojim milovaným pocítiť, že sú skutočne výnimočnými osobami. Personalizované produkty s jedinečnými monogramami danej osoby poskytujú človeku pocit výnimočnosti a najmä pocit, že produkt bol vyberaný dôkladne a presne pre nich.

Kvalita na prvom mieste

Produkty značky The Monogram Factory sú zhotovené v Nemecku, monogram sa robí na Slovensku. Hlavným materiálom je kvalitná koža Saffiano, ktorú používajú viaceré svetoznáme značky.

Materiál má unikátne vlastnosti – napríklad je odolný voči vode a vlhkosti. Monogramy sa na produkt pridávajú ručne za použitia kvalitných nástrojov a stroja na horúce embosovanie.

Štýlový dizajn

Dizajn produktu je klasický a elegantný, aby uspokojil potreby čo najširšieho spektra zákazníkov, avšak zostáva tu priestor aj na vlastnú predstavivosť zákazníka a jeho prispenie ku konečnému vzhľadu produktu pridaním monogramov. Produkt v sebe kombinuje nielen estetiku, ale i praktickosť.

Služby

Názov značky, The Monogram Factory, je odzrkadlením základnej činnosti spoločnosti, ktorá tkvie v personalizácii produktov pomocou monogramov. Služby tejto kreatívnej značky sprevádzajú zákazníka počas celej cesty. Spoločnosť The Monogram Factory je aktívna a na svojich platformách reaguje na podnety zákazníkov.

Ak si zákazník nie je niečím istý ohľadom personalizácie produktu, prípadne ak má nejaké špeciálne požiadavky, našu spoločnosť jednoducho nájde buď na sociálnych sieťach alebo nás môže kontaktovať cez kontaktný formulár na našej webovej stránke.

Čo je to monogram?

Monogram rozpráva príbeh. Naznačuje kým sme, a kým chceme byť. Monogram sa skladá z iniciálov osoby – obvykle sú to iniciály krstného mena, stredného mena a priezviska. O správnej etikete monogramov sa toho už napísalo skutočne veľa.

Monogram je často veľmi módnou vecou, ba priam až umeleckým dielom aplikovaným na písacie potreby, batožinu, výšivky na oblečení, atď. Tieto monogramy sa môžu skladať z dvoch alebo troch písmen.

Svadba či firemné darčeky?

Vytvorte krásne darčeky pre svojich hostí s personalizovanými menovkami – dokonalý darček pre svoje družičky, výnimočné poďakovanie pre hostí alebo prekvapte nevestu s doplnkom, na ktorom budú jej nové iniciály.

Vytvorte tiež dokonalý darček pre vašich klientov, zamestnancov alebo použite produkt v rámci vašej najbližšej kampane. Jednotlivé položky môžeme individuálne prispôsobiť a pridať logo alebo firemný motív.

Akým spôsobom aplikácie monogramov používame?

Spoločnosť The Monogram Factory používa metódu fóliového embosovania kovových písmen na kožu podľa výberu zákazníka. Monogramy sú väčšinou vyhotovované v zlatej a striebornej farbe, avšak vybrať si možno zo širokej palety aj iných farieb. Značka ponúka možnosť tzv. slepého embosovania, čo znamená, že na kožu nie je aplikovaná žiadna farba.

Rozmery písmen sú nasledovné: výška 1 cm, dĺžka 9 mm. Na produkt si možno bezplatne nechať aplikovať až 4 písmená, s výnimkou malých predmetov, ako napríklad kľúčenky, kde sa zmestia iba dve písmená. Na niektorých produktoch možno na želanie vyhotoviť viac ako 10 písmen.

Pridaj komentár