Aj keď teplé jarné slnko nie je svojou intenzitou ani zďaleka tak silné ako to letné, netreba ho v žiadnom prípade podceniť a jeho pôsobenie na našu pokožku už od začiatku kontrolovať.

Či už budete na obľúbenej prechádzke po čerstvom vzduchu alebo relaxovať na záhrade, je potrebné sa pred slnečnými lúčmi dostatočne chrániť. Pokiaľ tiež túžite po bronzovo opálenej pokožke, odporúčame vyskúšať aj samoopaľovacie výrobky, ktoré ocenila i samotná Dara Rolins.

Pre všetky tieto príležitosti pripravila Spoločnosť AVON Cosmetics v rámci predajného obdobia apríl/máj 2020 sériu noviniek Avon Care Sun+, určených nielen na opaľovanie, ale aj na samoopaľovanie. Všetky tieto prípravky poskytujú pokožke ochranu pred slnečným žiarením a navyše jej dodajú krásny bronzový vzhľad.

Ochranný faktor. Počuli sme o ňom všetci nielen z rôznych reklám, ale i z etikiet samotných výrobkov. Vieme ale, čo vlastne tento ukazovateľ znamená? Ochranný faktor určuje, ako dlho môžeme zostať na slnku, než sa naša pokožka spáli. Ak sa dokážeme opaľovať bez starostlivosti 10 minút predtým, ako pokožka sčervenie, s ochranným faktorom 30 môžeme zostať 30-krát dlhšie.

Novinky na opaľovanie od AVONu majú v sebe ukrytých aj niekoľko ďalších účinných vlastností. Nielenže sú vysoko vodoodolné (vo vode sa udržia až 80 minút), ale obsahujú aj vitamín E, potrebný k hydratácii pre jemnú a hebkú pokožku. Navyše chránia pred UVA a UVB a to vďaka vysokému stupňu ochrany. Stačí si len vybrať.

Pridaj komentár