Britská značka F&F Kids predstavuje elegantnú a zároveň hravú detskú kolekciu

315
Britská značka F&F Kids predstavuje elegantnú a zároveň hravú detskú kolekciu 17

 

Najkrajšie sviatky roka sa schyľujú ku koncu a najväčšiu radosť z nich mali určite tí najmenší. F&F Kids predstavuje elegantnú a zároveň hravú detskú kolekciu, ktorú britský módny návrhári pripravili pre obdobie Vianoc tohto roka.

 

Britská značka F&F Kids predstavuje elegantnú a zároveň hravú detskú kolekciu

ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin1

Huňaté pleteniny, umelé kožušiny a efektívne vrstvenie zaručia malým-veľkým slečnám potrebnú dávku hrejivého pohodlia a šik elegancie. Trblietky a flitre zase dodajú iskru každému, starostlivo pripravenému outfitu na novoročný večierok.

ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin1a

Mladí páni nepochybne ocenia slávnostnejšie sako, či nohavice s pohodlným strihom, ktoré sú zárukou úspechu a nevyhnutnou klasikou v každom veku. V neformálnom šatníku by tento rok nemali chýbať vzorované jednofarebné pleteniny a svetre s nórskym vzorom, ktoré sú navyše horúcim kandidátom na favorita celej zimnej sezóny.

ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin1ab

Pre všetky “ratolesti” je na výber množstvo pletených kúskov s hravou potlačou obľúbených rozprávkových hrdinov, či klasickými vianočnými motívmi – červené odtiene pre dievčatá, modré farby pre chlapcov. Skvelý dojem urobia určite aj domáce papuče vo vtipnom sviatočnom prevedení.

ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin2

To všetko a ešte viac na vás čaká v predajniach F&F Kids exkluzívne v obchodnej sieti TESCO.

ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin2a

Nechajte sa inšpirovať a zvoľte si svoj kúsok pre najmenších od F&F Kids

ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin3 ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin3a ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin3b ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin3c ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin4 ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin4a ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin4b ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin4c ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin5 ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin5a ff_kids_zimna_kolekcia_mmagazin5b

[www.f-f.com]

Pridaj komentár