Britská supermodelka Kate Moss s modelingom určite nekončí!

600
Britská supermodelka Kate Moss s modelingom určite nekončí! 7

Narodila sa v 70tych rokoch v Addiscombe, vo Veľkej Británii. Modeling, kokaín, tvár mnohých slávnych značiek pre kozmetiku a oblečenie, štvorročný vzťah s americkým hercom Johnny Deppom, to všetko ju preslávilo. Reč je o britskej supermodelke a módnej návrhárke Kate Moss, celým menom Katherine Ann Moss. Mnohí ju vďaka štýlu obliekania sa volajú jeansová kráľovna. Jej kariéra sa začala na letisku, kde si ju majiteľka modelingovej agentúry, Sarah Donkas, nafotila. Fotografie štrnásť ročnej Kate zverejnila v tennagerskom časopise. A odvtedy skočila do vôd modelingu.

Britská supermodelka Kate Moss s modelingom určite nekončí

kate-moss-mmagazin

O Kate Moss sa popísalo veľa škandalóznych informácií, ktorými sa previnila vďaka alkoholu či drogám. Niektoré hviezdy neustoja nátlak médií a omamným látkam podľahnú. To bol prípad aj Kate Moss. Prvýkrát sa ocitla na liečení v roku 1998. Po liečbe však Kate opäť začala fotiť, predvádzať na mólach, v roku 2002 sa jej narodila dcérka. Žiarila šťastím, no netrvalo to dlho. Kate sa dala dokopy so spevákom a bývalým narkomanom. Vďaka drogám opäť skončila na liečení. Vo Veľkej Británii vyšla kniha „Champagne Supernova“, ktorá prináša svedectvo o divokej minulosti modelky.

kate-moss-mmagazin1

Dnes už je opäť v kurze, žije v šťastnom manželstve, jej manžel je Jamie Hince. Fotí pre titulky slávnych magazínov, objavuje sa na mólach v Paríži, Miláne, Londýne či New Yorku. Pre VOGUE nafotila editoriál letnej kolekcie šiat a plaviek.

kate-moss-mmagazin1a

Pre tento známy magazín začala pracovať aj ako redaktorka. Stala sa idolom pre mnohé ženy. Care Delevigne, mladej modelke sa splnil sen. Spolu s Kate Moss je tvárou novej reklamy značky Burberry. V jednom rozhovore sa Cara vyjadrila, že Kate považuje za svoj vzor a inšpiráciu.

kate-moss-mmagazin1b

V marci, v Londýne, prebehla výstava na počesť módneho dizajnéra Alexandra McQueena, ktorý v roku 2010 spáchal samovraždu. Na výstave sa zúčastnila aj jeho dlhoročná múza Kate Moss, ktorá prišla v sprievode manžela. Odvaha nechýbala pri výbere čipkovaných šiat. Žena po 40-tke s krásnou postavou.

kate-moss-mmagazin1c

Kate Moss sa zúčastňuje nielen na spoločenských akciách, ale rada si vyjde do prírody aj s rodinou. Jej dcéra Lila má dnes 12 rokov a je veľkou parádnicou. Myslíte, že sa vydá na dráhu modelky?

kate-moss-mmagazin1d kate-moss-mmagazin2akate-moss-mmagazin3

Kate Moss in Hampstead London UK NonEx

82400, LONDON, UNITED KINGDOM- Tuesday August 14, 2012. **EXCLUSIVE**  Super model Kate Moss treats her daughter, Lila as well as personal assistant and nanny to lunch at Cote Brasserie in Highgate Village in North London.  **NORTH AMERICAN USE ONLY** Photograph: © Optic Photos, PacificCoastNews.com **FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** LOS ANGELES OFFICE: 1 310 822 0419 LONDON OFFICE: +44 208 090 4079

[Sandra/sandramandakova.blogspot.sk]

Pridaj komentár