Michelle Keegan patrí medzi talentované herečky aktuálnej britskej filmovej, ale i divadelnej scény. Tentokrát vám ju však priblížime v trošku inej úlohe, ako pred filmovým štábom. Len pred pár hodinami sa skončilo hudobné odovzdávanie cien Brit Awards 2017 v O2 aréne v Londýne, kde Michelle na červenom koberci predviedla atraktívnu postavu v modrých šatách od Barrusa Nişantaşi.

Britská herečka Michelle Keegan na Brit Awards 2017! V akom outfite zažiarila?

O herečke je známe, že obľubuje outfity vyrobené na mieru. Výnimkou nie je ani nádherný modrý overal, ktorý predviedla na červenom koberci. Zvoleným outfitom Michelle len potvrdzuje pravidlo, že „v jednoduchosti je krása“.

Perfekte strihaný overal dopĺňa modrý tónový opasok a strieborné lodičky, ktoré sú farebne zladené s listovou kabelkou a šperkmi. A ako zhodnotiť jej vlasy a make-up: proste perfektné!

Prinášame vám exkluzívne zábery krásnej Michelle Keegan z Brit Award 2017, kde na niekoľkých záberoch zapózovala aj so svojím manželom, známym televíznym moderátorom Markom Wrightom. Čo na krásnu Michelle a jej outfit hovoríte vy?

Pridaj komentár