Reprezentačné plesy sa do mestskej časti vracajú po šiestich rokoch. Už túto sobotu, 27. januára o 19.00 zažijú hostia v Stredisku kultúry na Vajnorskej 21 atmosféru skutočného Orient Expressu.

Slávny vlak, ktorý pôvodne spájal bohémsky Paríž s orientálnym Istanbulom a symbolizoval luxus spojený s romantikou cestovania. Navodiť historickú atmosféru tajomstva a dobrodružstva, akú kedysi prežívali práve cestujúci Orient Expressu, sa rozhodli aj organizátori v poradí tretieho reprezentačného plesu bratislavského Nového Mesta. Obnovenú plesovú tradíciu podporuje aj starosta mestskej časti Matúš Čupka: „Ples je príležitosť na stretnutie sa so susedmi, priateľmi či známymi. Verím, že príjemná atmosféra podporí spolupatričnosť k našej mestskej časti a umožní nám všetkým spoznať nových Novomešťanov.”

Program obohatí tajný hudobný hosť

Počas celého večera bude hostí sprevádzať konferenciérka, divadlená herečka a tanečníčka Veronika Zelinka Macková, známejšia pod umeleckým menom Lady Vivien. Výpravcom Orient Expressu sa stane herec, spevák a režisér Martin Michael Benčič. Program plesu otvorí novomestská tanečná škola Tanec v meste. O výnimočný hudobný zážitok sa postará známa formácia Cimbal Brothers pod vedením “cimbalového rebela” Františka Reinera, spoločne s Bubnovou show DRUMSTAS a DJ-om. Tanečnú zložku s nádychom blízkovýchodnej exotickej noci doplní orientálna show pohybového štúdia DezOriental. Chýbať nebude ani tradičná tombola s bohatými cenami či štýlový a tematický fotokútik.

Návštevníkov okrem bohatého sprievodného programu čaká prípitok, exkluzívna plesová večera s dezertom a polnočný studený catering. Plesovú atmosféru z kulinárskeho hľadiska obohatí flambovacia show gastroprofesionála Tobiasa Anayalaia. Pre prítomných hostí si organizátori navyše pripravili prekvapenie – tajného hudobného hosťa.

Pridaj komentár