Bratislavské módne dni – Hlavné námestie v Bratislave ožije módou

539
Bratislavské módne dni – Hlavné námestie v Bratislave ožije módou 1

Po minuloročnej premiére sa Bratislavské módne dni opäť vracajú do centra mesta! Už 30.júna si od 20.00 budú môcť pozvaní hostia, ale i verejnosť pozrieť aktuálne letné kolekcie špičkových slovenských módnych návrhárov, talentovaných študentov Vysokej školy výtvarných umení a prestížnych módnych značiek. Letná časť Bratislavských módnych dní pod názvom „Móda v meste“ sa aj tento rok ponesie v znamení exkluzívnych modelov, ktoré navrhli módni tvorcovia špeciálne pre tento večer. Počas 90 minútovej módnej šo pod holým nebom sa predstaví 15 návrhárov a značiek, diváci budú mať možnosť na móle vidieť viac ako 130 modelov nielen pre ženy, ale i mužov a deti.

Bratislavské módne dni – Hlavné námestie v Bratislave ožije módou

bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin

„Som veľmi rada, že po rokoch fungovania Bratislavských módnych dní pre takpovediac uzavretú skupinu pozvaných hostí, sme sa rozhodli priniesť módu aj obyvateľom mesta, ktoré je s názvom nášho podujatia veľmi úzko spojené – a to do jeho centra,“ hovorí organizátorka podujatia Mária Reháková. Ako dodáva, minuloročný úspech a záujem obyvateľov mesta ju presvedčil o tom, aby v tomto projekte pokračovala aj naďalej. Veľkolepú módnu prehliadku na Hlavnom námestí druhýkrát organizujú Agentúra Promotion, mesačník LA FEMME a Bratislavské kultúrne a informačné stredisko v rámci festivalu Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava za podpory partnerov a Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy.

bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin1

Z histórie Bratislavských módnych dní na Hlavnom námestí v Bratislave

bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin2 bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin2abratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin3bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin3cbratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin4abratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin5bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin5abratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin5bbratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin6bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin6a bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin6bbratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin6c bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin6dbratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin7 bratislavske_modne_dni_moda_v_meste_mmagazin7aFOTO: Daniel Kaplavka

Pridaj komentár