Režisér filmov John Wick a Deadpool 2 prináša na plátna kín ďalšiu akčnú, dobrodružnú a dokonca aj zábavnú chuťovku. Pevne sa pripútajte, už čoskoro vyráža zo stanice Vášho najbližšieho slovenského kina Bullet Train s charizmatickým Bradom Pittom v kupéčku.

Ako nájomný vrah, ktorý nemal pri posledných objednávkach to najväčšie šťastie, sa musí popasovať s novou úlohou, ktorá preskúša jeho sily v boji proti tým najnebezpečnejšími protivníkom s unikátnymi schopnosťami z celého sveta.

Columbia Pictures a Sony Pictures Releasing nám predstavujú najnovší trailer a plagát na najstrhujúcejšiu jazdu tohto leta, ktorú do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Itafilm.

V Bullet Train sa Brad Pitt predstaví ako „Lienka“, nájomný vrah, ktorému sa smola lepí na päty. Po nevydarených zákazkách z minulosti si nemôže dovoliť ďalšie prešľapy. Avšak osud má s ním iné plány, keď mu na najnovšej misii postaví do cesty najzákernejších nepriateľov z celého sveta.

Na super rýchlom vlaku sa skrížia cesty najelitnejších zabijakov a nikto netuší, kto prežije do konca tejto divokej jazdy naprieč moderným Japonskom. Pre režiséra Deadpoola 2, Davida Leitcha, je však konečná len začiatok!

Pridaj komentár