Supermodelka Gisele Bundchen sa s odstupom času opäť vrátila na titulku prestížneho V Magazine. Sériu záberov, na ktorých brazílska kráska predviedla dokonalú postavu, nafotil v prostredí slnečnej Floridy uznávaný fotograf Blair Getz Mezibov.

Presnými lokalitami fotenia sa stali známe miesta v obľúbenom meste Miami a to The Ritz-Carlton South Beach a Miami Dade College Kendall Campus.

Jedna z najlepšie zarábajúcich modeliek sveta si v luxusnom prostredí zapózovala v najnovších Haute Couture kolekciách 2022.

Skvelé kombinácie outfitov z portfólia takých módnych značiek ako Armani, Dior, Chanel, Cartier a ďalších, zostavil pre 180 cm vysokú Gisele známy stylista Gro Curtis.

K úspechu tohto módneho projektu prispela výraznou mierou i talentovaná dvojica Panos Papandrianos (vlasy) a Sam Visser (make-up).

„Neberiem to ako prácu, je to môj život. To, že môžem pracovať, pre mňa znamená naozaj všetko. Byť modelkou znamená stať sa prázdnym plátnom. Ide o to, aby ste sa skutočne ponorili hlboko do akéhokoľvek prostredia a akejkoľvek postavy, ktorú potrebujete vytvoriť, aby ste dosiahli dokonalý záber. To je na tom tá zábavná časť – hrať rôzne roly a objavovať rôzne časti samého seba,“ prezradila o svojej práci 41-ročná blondínka.

Pridaj komentár