Topmodelka Candice Swanepoel predstavila svetu farebnú plavkovú kolekciu z dielne Tropic of  C x Agua Bendita. Tropic of C, značka ktorú založila samotná Candice Swanepoel, sa v tejto spolupráci spojila s kolumbijskou značkou Agua Bendita, aby spoločne predstavili rad plaviek, ktorý vystihuje podstatu leta.

Prostredníctvom objektívu fotografa Jeroma Durana predvádza juhoafrická módna ikona škálu štýlových plaviek v sviežom outdoorovom prostredí. Kolekcia čerpá inšpiráciu z krásy prírodného sveta.

Po boku jednej z najlepšie zarábajúcich modeliek sveta, sa na vybraných záberoch predviedla aj modelka Carolina Sanchez s už neprehliadnuteľným tehotenským bruškom.

Prírodná a botanická téma sú súčasťou potlačí celej línie. Okrem pútavých monokín ponúka kolekcia rôzne strihy bikín, z ktorých si vyberie azda každá dáma.

Pre tie, ktoré hľadajú všestranný kúsok, sú k dispozícii maxi sieťované šaty, ktoré sú ideálnym riešením pre elegantné zakrytie všetkých partií pred slnečnými lúčmi.

Vychutnajte si spolu s nami zábery z najnovšej kolekcie značiek Tropic of  C x Agua Bendita, ktorej tvárou sa stala 176 cm vysoká Candice Swanepoel.

Pridaj komentár