Nielen organizátori, ale i slovenskí módni návrhári, majú s prípravou blížiaceho sa jubilejného Plesu v opere, ktorý už čoskoro otvorí novú plesovú sezónu, plné ruky práce. Pastvou pre oči sú už tradične elegantné plesové róby, v ktorých počas toho výnimočného večera zažiaria mnohé významné dámy.

Na ktorú z nich sa ale upriamuje najväčšia pozornosť? Tou najsledovanejšou je na dobročinnom Plese v opere práve tá, v ktorej sa predstaví dáma, sprevádzajúca týmto výnimočným večerom všetkých prítomných hostí. Komu pripadne táto úloha tentokrát?

V roku 2020 sa hosťom počas úvodného ceremoniálu prihovorí dvojica významných hereckých osobností v zložení Emília Vášáryová a Martin Huba. Herecká legenda sa predstaví v šatách od talentovaného návrhára Borisa Hanečku, ktorý oblieka aj prezidentku Slovenskej republiky.

„Veľmi sa teším, že róbu pre pani Vášáryovú budem môcť pripraviť práve ja. Je to veľká zodpovednosť. Veľa sme sa rozprávali. Róba, v ktorej sa pani Vášáryová predstaví na 20. ročníku Plesu v opere, bude niesť v sebe niekoľko hlbokých myšlienok a odkazov. Pevne verím, že sa nám spoločne podarí docieliť želaný efekt a šaty očaria nielen hostí, ale predovšetkým budú radosťou pre ich nositeľku. Môžem povedať len jediný detail, a to to, že šaty budú rubínovej farby.“ prezradil návrhár Boris Hanečka.

Pridaj komentár