Narodeniny vášho muža sa pomaly ale určite blížia a vy si lámete hlavu s tým, čo mu tento rok kúpite? Viete, že by to nemala byť nejaká hlúposť a najlepšie by bolo, keby mal darček aj praktické využitie? Presne také darčeky existujú a dajú sa zohnať aj v dnešnej dobe. Prezradíme vám päť tipov na rôzne darčeky, ktoré by mohli potešiť aj toho, ktorý večne nič nechce.

FOTO: Dean Drobot / Shutterstock.com

Prečítali ste si už veľa článkov, ale aj tak ste nenarazili na žiaden dobrý tip na darček pre muža? Možno vám práve náš článok pomôže!

  • Rúško

Rúška budeme pravdepodobne nakupovať ešte dlho. Prečo si teda nevyhliadnuť nejaké pekné a predovšetkým kvalitné rúško, ktoré aj po vypratí bude držať svoj pôvodný tvar? Rúško je zároveň aj lacným darčekom, za ktorý nevyhodíte veľa peňazí a nájde sa mu praktického využitia.

  • Bezdrôtové slúchadlá

Ak váš muž pravidelne beháva, športuje alebo len chodieva pešo do práce, možno by ocenil bezdrôtové slúchadlá, ktoré prinášajú veľký komfort, pretože vás nikde nebude otravovať kábel a nikdy ich nebudete mať zamotané.

  • Gril do mikrovlnky

Mnohí muži majú radi grilované mäso. Častokrát sa im však nechce rozkladať celý gril. Jeho miniatúrnu verziu však rozkladať nemusia. Gril je natoľko malý, aby sa zmestil do mikrovlnky. Je vhodný nielen na mäso, ale napríklad aj na grilovanie zeleniny alebo sendvičov.

  • Cestovateľský set

Ak sú pracovné cesty nevyhnutnou súčasťou života vášho muža, možno ho poteší nové pyžamo, obal na zubnú kefku a pastu, obal na doklady alebo nový kufor. Ak rád cestuje aj mimo prácu, skvelým tipom sú napríklad letenky, ktoré sú práve v dnešnej dobe dostupné za výhodnú cenu.

  • Doplnky k jedlu

Dobrým a lacným darčekom môže byť aj zaujímavá zátka fľašu alebo otvárač. Rovnako aj hrnčeky alebo ak si váš muž zvykne variť, potešiť môže aj set nožov alebo nová panvica.

Pridaj komentár