Čierne klasiky, svetlé farby a britský vkus sú kľúčovými kúskami sezóny! Tohtoročný trend ukazuje nadčasovú eleganciu a osvedčené kúsky v čiernej klasike. Odvážni tvorcovia trendov nosia pútavé módne kúsky a šíria tak zaručenú dobrú náladu. Návrat do šatníkov slávia aj tradičné materiály, ako sú tvíd a tartan, zatiaľ čo hravé detaily okorenia celkový vzhľad.

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf predstavuje jesenné a zimné trendy dizajnérskych, medzinárodných a lifestylových značiek ako sú Marc Cain, Guess, Diesel, Karl Lagerfeld, Coach, Brooks Brothers, atď. Nadchádzajúca sezóna má čo ponúknuť – a nezabúdajte, že každý piatok môžete objavovať najnovšie štýly a trendy až do 21 hod!

Čierna je späť

Čierna je opäť jednou z najtrendovejších farieb sezóny. Niet divu, keďže žiadna farba nie je taká výrazná, ľahko kombinovateľná a nadčasová. Neexistuje žiadny kúsok z šatníka, ktorý by nevyzeral dobre v čiernej farbe.

Od topov, nohavíc a šiat, až po doplnky, ako sú tašky, topánky a hodinky – nič nevyzerá elegantnejšie ako kompletný outfit v módnej farbe. Či už zvolíte šnurovacie šaty, kožené bundy alebo topánky z obyčajnej kože, ležérne, inteligentné alebo elegantné, štýlové kúsky v tmavom odtieni urobia ženám aj mužom perfektnú postavu.

Trendy sú jasné

Jeseň bude hrať farbami! Kúsky ako bundy, šaty a nohavice v ružových, červených a žltých tónoch pôsobia ako zázrak proti šedým zimným dňom a zaručene upútajú pozornosť každého.

Ak je pre vás výrazné oblečenie príliš, zvoľte aspoň doplnky. Kabelky, topánky, náušnice alebo slnečné okuliare môžu inak neutrálny vzhľad zmeniť na skutočný pútač.

British Chic

Oprášte tvídové a tartanové kúsky! Z hľadiska materiálov nastavujú trend na jeseň a zimu. Britská tkanina a obľúbený károvaný vzor sú nielen elegantné, ale výborne sa kombinujú so zvlášť chladným počasím.

Či už zvolíte kabáty, šaty, sukne alebo doplnky s tvídom, určite si vždy vyberiete elegantnú módu. Kohútia stopa, káro, šachovnicový vzor – táto zima volí vzory!

FOTO: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Pridaj komentár