Milujú vaše deti puzzle? Potešte ich záľubu v skladačkách i mlsných jazýčkoch bezlaktózovym jogurtom Pan Bůůů, ktorý má naviac pod svojim viečkom jeden diel puzzle. Vaši najmenší si pochutnajú na osviežujúcich raňajkách alebo kedykoľvek počas dňa s plnou hodnotou prospešných kultúr BiFi a vysokého podielu ovocia.

Bezlaktózový jogurt Pan Bůůů s puzzle poteší všetkých malých maškrtníkov! Aké sú jeho benefity?

Ďalším benefitom je znížený obsah cukru, žiadna laktóza a novučičká zábava v podobe puzzle, ktoré majú 16 dielikov. Jahodový, čokoládový, banánový alebo marhuľový? Akýkoľvek, no hlavne bez laktózy.

Detský jogurt Pan Bůůů urobí radosť nielen každému dieťaťu, ale i jeho rodičom. Menej starostí pre rodičov a viac radosti pre detí ako skvelá náhrada sladkostí. Nájdete v ňom starostlivo zvolené ingrediencie.

Mlieko od kravičiek z fariem pri Slavkovskom lese, ktoré sa spracováva v mliekarni Krásneho Údolia. Jeho prednosťou je to, že je vhodný aj pre najmenších do škôlky, školy, či na rodinné výlety.

Prečo si vybrať jogurt Pan Bůůů? Aké sú jeho benefity?

  • Bez laktózy – vhodný i pre ľudí s intoleranciou na laktózu
  • Bez lepku – vhodný pri bezlepkovej diéte
  • Prospešné BiFi baktérie
  • Obsahuje o 6 gramov menej cukru než sledované konkurenčné výrobky
  • Vysoký podiel čerstvého ovocia
  • Nová zábava s puzzle pre celú rodinu
  • Chuť jogurtu vyvinutá špeciálne pre deti

Ovocný jogurt Pan Bůůů si môžu vychutnať aj osoby s intoleranciou mliečneho cukru alebo celiatici s bezlepkovou diétou. Naviac obsiahnuté baktérie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus ako pozitívny balans na oblasť črevnej mikroflóry.

Príchute: jahodový, čokoládový, banánový, marhuľový

Jogurty sa predávajú v 90 gramových baleniach za cenu od 0,59 €.

Pridaj komentár