Kávovary z radu KRUPS INTUITION stelesňujú sen o prepojení tej najlepšej kávy, kvalít dokonalého dizajnu a moderných technológií každého skutočného kávového gurmána. Všetkých náročných užívateľov potešia novinky KRUPS INTUITION EXPERIENCE a EXPERIENCE+, ktoré pripravia viac než len kávu, a zároveň doprajú skutočné potešenie z obsluhy kávovaru!

Všetko začína samotným spracovaním kávovaru. Vo veľkom množstve je použitá jemne leštená nerezová oceľ, ktorá elegantne objíma celú prednú časť prístroja. KRUPS INTUITION EXPERIENCE+ je doplnená o úplne nové technológie, ktoré znižujú hlučnosť počas prípravy kávy. Ponuka kávových nápojov bola rozšírená až na 21 druhov, a to vrátane vybraných studených nápojov na osvieženie! V horúcich letných dňoch sa môžete ľahko vzpružiť vo vlastnej kuchyni. Vyberať môžete až z troch ľadových kávových receptov: trendy Nitro káva, ktorú si obľúbite pre jej príjemne sladkú chuť s jemnou krémovou textúrou. Zaručene poteší obľúbené Frappé – ľadová vyšľahaná káva s hustou penou alebo si doprajte obľúbenú klasiku v podobe ľadovej kávy, do ktorej si môžete pridať podľa chuti zmrzlinu a ochladiť sa kockami ľadu navyše.

Milovníkov silnej kávy nadchne nová možnosť prípravy extra silných nápojov pri použití až o 15 % viac namletej kávy, ako bolo doteraz možné. Nie je ale nutné obmedziť sa iba na čiernu kávu. Funkcia extra silného nápoja je k dispozícii pre všetky dostupné recepty, možno si teda napríklad dopriať aj silné cappuccino. KRUPS INTUITON EXPERIENCE tak umocňuje luxusný kávový zážitok a nerušenú atmosféru pri akejkoľvek príležitosti.

Osvedčený systém prípravy KRUPS Quattro Force sa postará o prípravu vášho nápoja, ktorý bude dokonale vyladený od zrna až po šálku. Od rýchleho namletia kónickým Active Speed mlynčekom, cez kvalitné tempovanie kávy až po jeho samotnú prípravu – to všetko zaistí systém Quattro Force. Jeho súčasťou je tiež systém inteligentného čistenia Auto Clean, ktorý udržuje kávovar v dokonalej hygienickej čistote, či už automatickým čistením po každom použití, ako aj prepracovaným programom celkového čistenia alebo odvápnenia, a to bez nutnosti akéhokoľvek manuálneho zásahu. Stačí len párkrát ročne program spustiť za použitia čistiacej tablety či odvápňovacieho prášku. Intervaly si podľa frekvencie používania kávovar navyše sám stráži a na túto potrebu vás sám včas upozorní. Vy si tak môžete bezstarostne dopriať šálku svojej dokonalej kávy deň za dňom.

Rozšírená je aj možnosť tvorby profilov. Svoje obľúbené nápoje s vlastnou personalizáciou si teraz môže uložiť skutočne celá rodina (až 8 profilov). Ovládanie kávovaru je jednoduché ako pri mobilnom telefóne a vyšperkovať si kávovar môžete vlastným nastavením farebného podsvietenia – na jar vám možno bude príjemná svieža zelená a počas jesene napríklad oceníte hrejivú oranžovú. Navyše vďaka svetelným ukazovateľom vždy viete, kedy kávovar vyžaduje zásah z vašej strany. Farebné indikátory sa vždy rozsvietia sýto červeno a inštrukcie na displeji vás detailne prevedú všetkými nutnými krokmi.

Kávovary sú vybavené úplne novou technológiou Milk Expert, ktorá doviedla schopnosť automatického čistenia k skutočnej dokonalosti, a to pri zachovaní všetkých obľúbených funkcií mliečneho systému One-Touch Cappuccino. Už teda ani po príprave mliečnych nápojov nie je potrebná akákoľvek manuálna údržba. O mliečny systém je kávovar schopný sa postarať úplne sám, a to s rovnakými nárokmi na početnosť čistiacich cyklov ako doteraz. Doprajte si teda zamatovo jemnú penu alebo aj obľúbené trojvrstvové nápoje pripravované rovnako, ako by ste sa práve nachádzali v kaviarni bez akýchkoľvek ďalších starostí. Inovatívne kávovary z radov KRUPS INTUITION EXPERIENCE sa postarajú o vás, nie naopak.

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na slovenskom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 15 rokov za primeranú cenu – to platí už pre celých 95 % produkcie spoločnosti.

Pridaj komentár