Módna značka Prada je známa svojou oddanosťou k posúvaniu hraníc, čo je skutočnosť, ktorá sa opäť opakuje v aktuálnej pánskej kampani určenej pre sezónu jeseň / zima 2023 so zameraním na ľudské emócie, akými sú krása, starostlivosť a láska. Tie sú na jednotlivých fotografiách zobrazené metaforicky prostredníctvom kvetov.

Tieto kvetinové modely zväčšené do ľudskej veľkosti, vynášajú na svetlo emócie, ktoré sú nadpozemské a zároveň nám veľmi dobre známe. Taliansky módny dom získal pre kampaň zoznam svetových hviezd, akými sú Benedict Cumberbatch, Kodi Smit-McPhee a Li Xian, ktorí každému záberu prinášajú štipku filmovej mágie.

Vizuálna stránka kampane vznikla z objektívu talentovaného fotografa Willyho Vanderperra, pričom každá interakcia medzi hercom a kvetinou je veľmi umne zobrazená.

Vizuálne rozprávanie dopĺňa film, v ktorom sa herci myšlienkami rozprávajú s obrovskými kvetmi podľa scenára, ktorý napísal držiteľ Pulitzerovej ceny Michael Cunningham.

Tak, ako je charakteristický každý kvet, je jedinečný aj každý človek. Kampaň dokonale evokuje prostredníctvom originálnych záberov to, ako ľudia prežívajú rôzne emócie a jedinečné zážitky, ktoré prináša každodenný život.

Pridaj komentár