Pohodlné a elegantné cestovanie. Práve to sa snažia pre svojich klientov v značke Louis Vuitton zabezpečiť už od svojich počiatkov tu.

Inak tomu nie je ani dnes. Dôkazom toho je nová kolekcia inovatívnej batožiny s názvom Horizon Soft, ktorú si obľúbi každý vášnivý cestovateľ.

Ľahká batožina je vyrobená z jedného kusu termoformovaného úpletu.

Táto batožina je vybavená kompaktnými kolieskami a je ozdobená obojstranným žakárovým pleteným vzorom, ktorým sú samozrejme iniciály LV a kvetovaný monogram.

Interiér batožiny je úplne plochý, nakoľko vozík s kolieskami je pripojený k vonkajšej strane batožiny.

Jednoduchý prístup k vnútornému priestoru batožiny je zabezpečený dvojitým zipsovým uzáverom a širokým otvorom v tvare U.

Kolekcia Horizon Soft bola vytvorená v spolupráci s Marcom Newsonom, všeobecne uznávaným a jedným z najvplyvnejších priemyselných dizajnérov svojej generácie.

Svoje cestovateľské svetielko zasvietila v kampani i krásna Karlie Kloss, či čínsky herec Kris Wu, známy napríklad z filmu Valerian a mesto tisícich planét.

Obaja si svoj života a prácu bez cestovania ani len nevedia predstaviť. Ak ste aj vy doteraz hľadali batožinu, ktorá vám minimalizuje hmotnosť a maximalizuje objemu, kolekcia Horizon Soft od Louis Vuitton je potom pre vás tou správnou cestou.

Pridaj komentár