Asi málokomu treba predstavovať kultovú policajnú dvojku z Miami, ktorá sa prvýkrát s veľkým rachotom objavila na plátnach pred 30 rokmi a odvtedy žne úspechy po celom svete. Protidrogoví detektívi Mike Lowry (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) sú späť v plnej sile vo štvrtom pokračovaní frančízy Bad Boys, s podtitulom Na život a na smrť, aby 6. júna 2024 odpálili letnú sezónu v kinách.

Hoci riešia drogové zločiny obrovského rangu a o nadupanú akciu nikdy nie je núdza, Bad Boys bojujú so zločincami s humorom sebe vlastným.

Vďaka jedinečnej kombinácii akcie a humoru ich fanúšikovia milujú a len predchádzajúca časť z roku 2020 zaznamenala megaúspech s celosvetovými tržbami cez 426 miliónov USD.

Réžia novinky zostáva v rukách dvojice Adil El Arbi a Bilall Fallah, ktorí sa pričinili o úspech predchádzajúcich dvoch častí. V štvorke sa okrem hviezd objavia aj tváre z trojky: Jacob Scipio, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Nunez a DJ Kahled. Medzi nováčikmi sú Tasha Smith, Rhea Seehorn, Eric Dane, Ioan Gruffudd a Joyner Lucas.

Tentokrát detektívi budú mať dočinenia nielen s drogovými kartelmi, ale aj s vlastnými kolegami – skrátka pôjdu im po krku úplne všetci. Ich šéfa totiž posmrtne obvinia, že celý čas bol na výplatnej listine kartelov, no zanechal odkaz Mikeovi a Marcusovi, aby očistili jeho meno. Sami tak upadnú do podozrenia a sú nútení utiecť pred zákonom, aj zločincami. Dá sa vôbec niekomu veriť?

Akciou nabitú filmovú novinku prinesie od 6. júna 2024 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár