Anastasija Jevstafjeva je 5 dní v týždni v čase od 8:00 do 17:00 takmer neviditeľným zamestnancom finančnej spoločnosti. Všetok ostatný čas je umelkyňou, ktorá vytvára svoj svet pomocou fantázie a make-upu. „Vytvárať unikátne vizáže a hrať sa so svojim make-upom vo mne vyvoláva pocit jedinečnosti a slobody“, tvrdí Anastasija. „Vďaka make-upu sa môžem stať kýmkoľvek chcem!“

Anastasija Jevstafjeva rada kombinuje svoj make-up s farebnými kabelkami! Čo poviete na ten výsledok?

Všetko začalo vtedy, keď si uvedomila, že kožné ochorenie vitiligo, ktorým disponuje, nie je hendikepom, ale skôr naopak – robí ju krásnou a odlišnou od všetkých ostatných. Príroda vytvorila na jej tele a tvári svoj vlastný make-up s použitím bielych škvŕn, ktorý teraz Anastasija neustále vyvíja a zdokonaľuje pomocou kozmetiky a kefiek.

Všetko vytvára sama: od make-upu až po fotenie. Pomáha jej najlepší kamarát, ktorým je diaľkové ovládanie fotoaparátu. Anastasija Jevstafjeva sa svojou tvorbou usiluje o to, aby aj ostatní ľudia cítili silu fantázie a jedinečnú krásu každého z nás.

V spolupráci s mardere.com a ich ohromujúcimi ručne vyrábanými kabelkami, vytvorila Anastasija projekt, ktorého hlavným cieľom je ukázať dušu a krásu každej kabelky s prirodzenosťou a charakterom každej jej majiteľky. Tento projekt poukazuje na to, ako jedinečná môže byť každá z nás a to aj napriek rôznemu vkusu, charakteru a krásnym chybám.

Pridaj komentár