Skechers je americká značka lifestylovej obuvi pre mužov, ženy aj deti. Tieto veľmi príjemné, ľahké a štýlové topánky sú skvelé na šport aj neformálne nosenie a s obľubou ich nosia aktívni ľudia všetkých vekových kategórií po celom svete. Patríte k nim aj vy? Potom iste oceníte rady, ako sa o svoje Skechers starať.

Americká značka obuvi Skechers si získava priaznivcov po celom svete! Ako sa o tieto lifestylové kúsky správne postarať?

Máme pre vás niekoľko užitočných tipov ako sa o svoje Skechers topánky postarať. Vďaka adekvátnej starostlivosti predĺžite životnosť a dlhšie zachováte skvelý vzhľad vašej obľúbenej obuvi.

Topánky zo sieťoviny

Väčšina topánok, ktoré nie sú vyrobené z kože, by sa mala dať bez problémov vyprať v práčke a platí to aj pre Skechers. Pri topánkach so stielkami z materiálu Skechers Memory FoamTM však odporúčame nechať topánky, ako aj samotné stielky, vysušiť na vzduchu po dobu 10 až 12 hodín.

Ako čistiť GOwalk a GOrun

Prať obuv z radu Skechers GOwalk a Skechers GOrun v práčke sa však neodporúča. Naopak, začnite tým, že z povrchu topánky a podošvy odstránite prebytočnú nečistotu, napríklad s použitím malej kefky alebo handry. Následne vytvorte účinnú čistiacu zmes a to kombináciou teplej vody a niekoľkých kvapiek pracieho prostriedku. Naneste ju v malom množstve na špinavé miesta a s handričkou, namočenou v teplej vode, vyčistite.

Kožená obuv

Starostlivosť o topánky z kože je vždy špecifická a ani v tomto prípade to nie je inak. Značka Skechers vyvinula vlastné prostriedky na ochranu, respektíve čistenie obuvi v podobe Skechers Water Proofer spreja a Skechers Athletic Cleanser čistidla. Kožené topánky by sa nemali prať v práčke, ale umývať zásadne k tomuto účelu určenými prostriedkami. Pravidelná impregnácia je takisto dôležitá, pretože len tak zaistíte materiálu pružnosť a trvanlivosť

Pridaj komentár