Americká kráska Kendall Jenner ukázala hriešne telo v novej kampani Calvin Klein

295

V novej kampani pre značku Calvin Klein sa objavila exotická americká kráska zo sestier Kardashianových. Momentálne jedna z najžiadanejších tvári módneho priemyslu Kendall Jenner ohúrila svojich fanúšikov fotografiami v spodnom prádle, ktoré sa objavili aj v marcovom vydaní magazínu Marie Claire. Kendall rozhodne nepatrí medzi extrovertov ako jej sestry a netají sa tým. Patrí medzi nesmelé typy. Aj to je možno dôvod, ktorý Kendall napomohol, aby strhla všetky pohľady sveta práve na novú zbierku tejto značky.

Americká kráska Kendall Jenner ukázala hriešne telo v novej kampani Calvin Klein

kendall_jenner_calvin_klein_mmagazi

Pripúšťa, že modeling jej pomohol vyjsť zo svojej čarovnej ulity a dal možnosť naučiť sa oveľa viac. Avšak  tmavovlasá kráska aj napriek veľkému dopytu pracovných ponúk ostáva stále sama sebou.

kendall_jenner_calvin_klein_mmagazin

Na fotografiách sa predviedla v čiernom spodnom prádle v ktorom odhalila svoju dokonalú figúru, ktorú len nedávno predstavila aj na módnej prehliadke pre luxusnú značku Victoria´s Secret.

kendall_jenner_calvin_klein_mmagazin1

Neváhala a ukázala svoj talent v pózovaní pred objektívom. Od nežnosti až k zmyselnosti a dravosti. Toto sú tváre, ktoré nežný anjelik v sebe tak dlho ukrýval. Modeling si vyžaduje aj herečky.

kendall_jenner_calvin_klein_mmagazin2

Tak prečo neukázať aj svoju druhú tvár?  Detaily sú dôležité. To neuniklo ani celému tímu podieľajucému sa na projekte. Na zbierke fotografií sa objavujú rôzne nápisy, ktoré dodávajú ten pravý šmrnc celej kolekcii.

kendall_jenner_calvin_klein_mmagazin2a

Nápisom ,,I am strong in  #mycalvins“  sa autorom podarilo vyzdvihnúť silu a exkluzivitu celej značky.

kendall_jenner_calvin_klein_mmagazin3

[au.lifestyle.yahoo.com]

Pridaj komentár