Americká herečka, producentka, scenáristka a režisérka, ktorá si za účinkovanie v seriáli GLOW: Nádherné ženy wrestlingu vyslúžila dve nominácie na prestížne ocenenie Zlatý glóbus, zažiarila na titulke májového vydania magazínu Women’s Health.

37-ročnú Alison v zelenom tope a nohaviciach od Staud x New Balance so slnečnými okuliarmi od Moncler, zachytil svojim objektívom španielsky fotograf pôsobiaci v New Yorku – Aingeru Zorita.

Na vnútorných stránkach magazínu predviedla obľúbená herečka sériu športových outfitov, ktoré pre ňu z portfólia takých módnych značiek ako Versace, Stella McCartney, Heron Preston a ďalších, zostavila skvelá stylistka a módna riaditeľka magazínu – Kristen Saladino.

Štýlové kombinézy, športové bundy a coolové tenisky dodali 160 cm vysokej Alison mladistvý, až dievčenský vzhľad.

Čo ale charizmatická hollywoodska hviezda prezradila o prípravách štvrtej série spomínaného seriálu GLOW? „Do formy sa vraciam naozaj veľmi rýchlo. Do štvrtej série GLOW trénujeme predovšetkým „svalovú pamäť“. To, čomu sa tiež učíme je nebojácnosť a odhodlanie. Žiadny z pohybov totiž nemôžete urobiť iba napoly – vždy to musí byť dokonalá a na 100 %.“

Pridaj komentár