Lýtka sa vám samou láskou zapaľujú a srdce horí plameňom, pred ktorým by zbledla závisťou aj Mixit pec? Tak to sú pre vás valentínske tipy od Mixit to pravé … nielen orechové! Či už ste šampión v disciplíne plánovanej romantiky alebo sa len snažíte na tento sviatok usilovne nezabudnúť (a nepohorieť), z tohtoročného mixu zamilovaných dobrôt vyčaríte zmyselné pohostenie na celý večer, aj prípadné sladké ráno.

Elixír lásky, ktorý vám nestúpne do hlavy

Nečakajte čarovný nápoj ani klišé v podobe bubliniek. Tento Elixír netečie, zato ale čarovne chrumká. Na vlnách müsli sa vznášajú kúsočky Ruby čokolády, mrazom sušené jahody, maliny a medzi plátkami mandlí a afrodiziakálnou guaranou zurčia čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom. Ako každý rok si v Mixite dali záležať aj na obale. Tubus je na pohľad rovnako rozprávkový, originálny a plný lásky ako jeho obsah. Tento Elixír obmäkčí nejedno srdce, či už ho svojej drahej polovičke daruje rytier alebo rytierka.

Elixír (z) lásky, 9,59 €, 580 g. Zloženie: ovsené lupienky, jačmenné vločky, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, kukuričné lupienky, čokoláda Ruby, plátky jadier mandlí, čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, lyofilizované jahody, lyofilizované maliny, mleté semeno guarany.

Ovocie v zvodnom šate

Sladkokyslé ovocie Mixit obliekol do šiat z mliečnej a horkej čokolády a doplnky zvolil orechové. To je ideálny valentínsky outfit, ktorý z vás bude chcieť každý strhnúť. Maliny, jahody, čučoriedky, čierne ríbezle, mandle a lieskové oriešky – tie všetky majú odev z rôznych čokolád, ale stavíme sa, že im dlho nevydrží.

Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde, 6,19 €, 180 g. Zloženie: čierne ríbezle v mliečnej čokoláde, lieskové oriešky v mliečnej čokoláde, mandle v mliečnej čokoláde, čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, maliny v horkej čokoláde s malinovým prachom, jahody v horkej čokoláde s jahodovým prachom.

Lahodné ako bozk, jemné ako láska

Chrumkavé praclíky odeté v saténovom hábe z bielej čokolády s príchuťou jogurtu, podráždia vaše chuťové poháriky štipkou soli. Skryté sú pod závojom jahodového prachu, ktorý je tak tou pomyselnou … no nie úplne čerešničkou na torte, ale skrátka jahodou na praclíku! Zabudnite na  šampanské s jahodami. Táto kombinácia je omnoho rafinovanejšia!

Mixit praclíky – Jogurtová čokoláda s jahodami, 7,49 €, 250 g. Zloženie: biela čokoláda s jogurtovou príchuťou, praclíky solené, prášok z mrazom sušených jahôd.

Čím obdarovať najdrahšiu bytosť na svete? No predsa najdrahšou potravinou na svete! Sviatočný večer nedoplní nič lepšie, ako zlatisté pečené kešu orechy s prachom z hľuzovky, farebným korením a himalájskou soľou. Ich aróma vás lapí hneď po otvorení viečka a nebudete sa ich môcť nabažiť. Nemusíte mať strach, vaša láska určite žiarliť nebude. Bude na tom totiž úplne rovnako.

Oriešky z pece – Hľuzovka a farebné korenie, 7,49 €, 160 g. Zloženie: kešu orechy, soľ himálajska, hľuzovkový prášok, korenie farebné drtené

Krásny obal, lahodný obsah a navyše všetko vyrobené s láskou. Čo viac si od valentínskeho darčeku priať! Ak láska vydrží, môžete si navyše tieto dobroty dopriavať ako pripomienku po celý rok. A ak nie? Tak ich jednoducho zjete a po citovom nezdare nezostane ani stopa. Tak, ktorá z dobrôt si získa vaše srdce tento rok?

Pridaj komentár