Zariadeniu spálne treba venovať náležitú pozornosť, pretože by vám mala poskytnúť optimálne podmienky na dokonalý relax. Avšak, na zariadenie pohodlného a komfortného priestoru spálne často nemáme čas ani peniaze a tak sa uspokojujeme s tým, čo máme najbližšie. Dnes si však môžete dovoliť viac!

FOTO: Beyond Time/Shutterstock.com

Luxusnú spálňu môžete mať vďaka Estila.sk aj bez toho, aby ste museli vyjsť z domu

Základom je luxusná posteľ

Najdôležitejším prvkom spálne je bez pochýb posteľ. Čalúnené luxusné postele vyzerajú skvostne a poskytnú vám potrebný komfort. Ružová čalúnená posteľ v obľúbenom chesterfield štýle zabezpečí, že sa budete cítiť ako princezná. Navyše vyzerá skutočne luxusne, obzvlášť ak má zamatový poťah.

Vysoké čalúnené čelo postele oceníte najmä v prípade, ak si chcete v posteli čítať alebo z nej sledovať obľúbené filmy. Ružová posteľ bude vyzerať výborne napríklad v kombinácii so sivou, ktorá môže byť na doplnkoch, iných kusoch nábytku alebo stene.

Chceli by ste skôr nadčasovú a jednoduchšiu posteľ? Béžová čalúnená manželská posteľ z ekokože bez prešívania je moderná a maximálne pohodlná. Neutrálna béžová farba je skvelý začiatok, pretože sa dá doplniť aj výraznejšími farbami, a tak môžete mať tmavozelené steny a nábytok v hnedej, bielej či sivej farbe.

Čalúnené postele sú nepopierateľným luxusom, ale čo tak kovová posteľ s baldachýnom? Takýto kúsok bude nielen luxusný, ale navodí aj o niečo intímnejšiu atmosféru.

Luxusné postele prídu až k vám domov

Nádherné čalúnené postele, nábytok do spálne aj bytové doplnky si môžete objednať na Estila.sk. Všetko vám tak bude doručené až domov, vy nemusíte chodiť po kamenných obchodoch a robiť si starosti s prepravou. Ak nakupujete online, nemusíte robiť kompromisy a vyberať si len z toho, čo je momentálne v ponuke predajní.

E-shop Estila.sk má tisíce produktov, ktoré padnú do oka milovníkom klasiky, vintage štýlu aj moderného nábytku. Pri každom produkte je vedená doba dodania, takže budete vedieť, kedy môžete očakávať svoju novú spálňu a užívať si v nej vysnívané pohodlie.

Pridaj komentár