Červené lodičky sú vynikajúcim doplnkom k akémukoľvek outfitu. Sú elegantné, zároveň však odvážne a výrazné. Ak neviete, ako si ich obliecť, nebojte sa, máme pre vás 5 nápadov na to, ako ich zladené na rôzne príležitosti.

FOTO: NazarBazar/Shutterstock.com

Ako nosiť červené lodičky do práce či na bežný deň?

Aj napriek tomu, že sú červené lodičky veľmi odvážne a výrazné, my máme pre vás riešenie,  ako ich môžete nosiť do práce. Odporúčame ich kombinovať so striktnejšími kúskami v neutrálnych odtieňoch. Skvelou voľbou sú napríklad čierne nohavice alebo sukňa, ktoré dodajú vášmu outfitu formálnejší vzhľad. Doplniť ich môžete napríklad bielou košeľou, ktorá celému outfitu dodá na elegancii. Pokiaľ sa vám zdá celkový look príliš sterilný, môžete ho zvýrazniť červenými doplnkami, ako napríklad opaskom alebo kabelkou. Tento outfit je však pre odvážnejšie dámy, ktoré pracujú v kancelárii a ich outfit si vyžaduje viac formálnosti.

Červené lodičky si však pokojne môžete obuť aj na bežné dni. V tomto prípade však odporúčame zvoliť voľnejšie kúsky, ktoré sú pohodlné a praktické na každodenné nosenie. Skvelou voľbou sú napríklad džínsy, ktoré sa skvele hodia k červeným lodičkám. Môžete si ich obliecť s jednoduchým tričkom alebo svetlou blúzkou a doplniť ich napríklad hnedou koženou taškou či kabelkou.

Vyberte si pohodlné červené lodičky a vyrazte na dovolenku

Ak plánujete dovolenku a chcete si so sebou zobrať červené lodičky, potom vám ich odporúčame zladiť so svetlejšími farbami a vzormi. Skvelou voľbou sú napríklad letné šaty s kvetinovým vzorom, ktoré dodajú vášmu outfitu romantický a ženský nádych. Doplniť ich môžete bielou kabelkou a strieborným  či zlatým náhrdelníkom. Pokiaľ sa vám zdá celkový look príliš výrazný, môžete si obliecť jednoduché biele tenisky.

Čo sa týka obuvi na dovolenku, odporúčame zvoliť pohodlné červené lodičky. Vybrať si môžete z rôznych strihov topánok. Ak hľadáte pohodlnejšie červené lodičky, odporúčame zvoliť topánky na nižšom a hrubšom podpätku. Taktiež môžete zvoliť lodičky s remienkom, vďaka čomu vám budú topánky držať pevne na nohe. Takéto lodičky môžete nosiť nielen k šatám, ale aj voľným dlhým či krátkym sukniam, dlhým a krátkym overalom či šortkám, ktoré by na dovolenke nemali vo vašej batožine chýbať. Vyberte si svoje pohodlné červené lodičky z e-shopu CCC a vyrazte na dovolenku. Vybrať si môžete z rôznych strihov, ale aj značiek topánok.

Skombinujte červené lodičky s elegantným outfitom a užite si slávnostné udalosti

Červené lodičky môžete nosiť aj na rôzne špeciálne udalosti. Napríklad na večierok môžete červené lodičky zladiť so sexi kúskami, ktoré vám dodajú sebavedomie a štýl. Skvelou voľbou sú napríklad malé čierne šaty, ktoré odhalia napríklad vaše krásne nohy. Tento outfit môžete doplniť čiernou koženou kabelkou a striebornými náušnicami. Pokiaľ sa vám zdá celkový look príliš tmavý, môžete ho zvýrazniť červeným rúžom na pery.

Červené lodičky sú však vhodné aj na iné udalosti, ako je napríklad svadba. Na svadobné hostiny a oslavy zvoľte skôr vyššie červené lodičky na úzkom podpätku a so špicatou špičkou. Vďaka tomu získate krásny a elegantný outfit, a to či už červené lodičky zvolíte ku krátkym alebo dlhým šatám. Pokiaľ chcete, aby vaše topánky vynikli, odporúčame zvoliť skôr jednofarebný outfit v neutrálnych odtieňoch. Nič však nepokazíte ani tým, ak topánky zladíte s farebnými šatami.

Pridaj komentár