Každá z nás túži mať zásnuby ako z romantického filmu. Zamysleli ste sa ale niekedy nad tým, ako sa asi cíti náš partner, keď nás chce požiadať o ruku? Viete si predstaviť tú trému? Ak ste sa už na tému zásnub bavili, očakávajte, že onedlho príde ten čas, kedy pred vami váš milovaný pokľakne a podaruje vám zásnubný prsteň. Aké sú najromantickejšie spôsoby, ako vás môže váš partner prekvapiť žiadosťou o vašu ruku?

Ako požiadať svoju najdrahšiu o ruku? Toto sú tie najromantickejšie spôsoby!!!

Lupene ruží a romantika pri sviečkach

Všade rozsypané lupene ruží, rozsvietené sviečky a vôňa chutnej večere. Toto si všetky ženy predstavujú v deň svojich zásnub a dalo by sa povedať, že to je ten najoriginálnejší spôsob, ktorým muž nikdy nič nepokazí. Ak váš partner hľadá spôsob, ako vás požiadať o ruku a podarovať vám ten najkrajší zásnubný prsteň so zirkónom, tento spôsob patrí medzi tie najoriginálnejšie.

Prechádzka a obľúbené symbolické miesto

Ak máte obľúbené miesto, kde radi chodievate, prípadne kde ste sa zoznámili, aj toto môže byť ideálne miesto, kde by vás partner mohol požiadať o ruku. Je to miesto, ktoré je len „vaše“. Radi tam chodievate, znamená pre vás niečo a spája sa vám s príjemnou spomienkou.

Možno vám už viackrát na tomto mieste napadlo, že sa sem vrátite, keď budete mať na prste zlatú obrúčku. Nikdy ale neviete! Možno vašim obľúbeným bude aj miesto, kde vás vaša láska požiada o ruku.

Neplánované požiadanie o ruku

Niet lepšieho spôsobu, ako jednoducho nič neplánovať a nechať všetko na náhodu. Ak ste dobrodružnejšie typy a nič dopredu neplánujete, očakávajte, že takýmto spôsobom vás môže požiadať o ruku aj váš partner. Má to čosi do seba. Je to originálne, neopakovateľné. Uvidíte, že všetky vaše kamarátky budú z takéhoto požiadania o ruku unesené. Veď ktorá by nechcela mať doma muža, ktorý by vám vyznal lásku od srdca a nie s pomocou ťaháčika s napísaným textom?

Zásnuby sú čarovný okamih v živote každého z nás. Nech už prebehnú akokoľvek, vychutnávajte si tento neopakovateľný okamih.

Pridaj komentár