S pribúdajúcimi rokmi stráca naša pokožka elasticitu a prvé známky starnutia v nás prebudia depresie, strach a úzkosť, čiže pocity, ktoré negatívne vplývajú na naše telo a myseľ. Nájsť dnes recept, ako oklamať vek a vyzerať mladšie, je oveľa jednoduchšie ako kedysi. Popravde, ešte pred pár rokmi to ženy až tak veľmi neriešili. Ak ale aj napriek tomu chcete vyzerať mladšie, inšpirujte sa našimi praktickými nápadmi.

Ako oklamať vek a vyzerať mladšie? Máme pre vás niekoľko skvelých tipov!

Pretrieďte šatník a kúpte si na seba niečo nové a hlavne nadčasové

Ak máte v šatníku oblečenie väčšinou v neutrálnych farbách, odporúčame vám kúpiť si niečo sviežejšie, niečo, čo váš šatník v prvých jarných dňoch trošku osvieži. Jarné kolekcie sa pomaly ale isto dostávajú na pulty obchodných reťazcov, tak prečo si nekúpiť niečo nové a oživiť tak svoj aktuálny šatník? Čo poviete napríklad na kvetované šaty? Kvetovanými vzormi a svetlejšími farbami zaručene omladnete. Tak prečo to nevyskúšať?

Smejte sa a buďte šťastné

Je dokázané, že keď sa smejeme, tak mladneme. Smejte sa, buďte šťastné, prejavujte lásku všetkým svojim blízkym a buďte príjemné k ľuďom v práci alebo na ulici. Usmievaví ľudia sa nielenže dožijú vyššieho veku, vyzerajú mladšie a len málokto by im tipoval vek, ktorý majú uvedený v občianskom preukaze. Výrazné vrásky odstránite kvalitným krémom. Tie od úsmevu ale odstraňovať nemusíte – tie vám na kráse naopak pridajú.

FOTO: glozine.com

Zmeňte účes

Ak chcete vyzerať mladšie, skúste nový účes. Navštívte kadernícky salón a poraďte sa s odborníkmi o tom, čo by vám pristalo, akú farbu vlasov si zvoliť a najmä ako sa o vlasy starať. Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Vedeli ste, že vek ženy sa dá odhadnúť aj podľa vlasov?

FOTO: afmu.net

Ak chcete oklamať svoj vek, držte sa tohto hesla: „Čím viac sa budete zaoberať pribúdajúcimi rokmi, tým viac sa váš vek bude na vás odzrkadľovať“. Každý má taký vek, na aký sa cíti a to platí aj pre vás! Zmeňte účes, kúpte si na seba niečo pekné, no predovšetkým buďte šťastné. A keď si predsa len budete chcieť trošku pomôcť, kúpte si krémy obsahujúce kyselinu hyalurónovú (tá pomáha udržať pleť mladistvú) a podstúpte i laserovú epiláciu.

Pridaj komentár