Aj keď na nás pred sviatkom zamilovaných z médií vyskakujú darčeky, akcie pre zamilovaných, alebo návaly červenej farby zo všetkých strán, my sa na mesiac zamilovaných pozrieme z trochu iného uhla.

Pomôžeme vám do šatníka zaradiť jednoduché a univerzálne kúsky, ktoré doň vnesú poriadnu dávku ženskosti.

Kvetované šaty

Kvetované šaty sú od nepamäti veľmi dievčenským prvkom. Najmä ak tento vzor skombinujete s šatami, ktoré jemne zvýraznia vaše krivky. Vôbec sa nemusíte báť ani midi a ani maxi strihov. Oba strihy dokážu byť sexi, ak ich bude nosiť sebavedomá žena.

Zo vzorov sú ideálne menšie kvetinky na jemne pastelových odtieňoch. Výbornou voľbou je napríklad modrá, ale tiež čierna a zelená. Kvetované šaty noste s lodičkami a na pohodové jarné dni určite skombinujte s bikerkami alebo mokasínami. Navrch odporúčame kabát, neskôr tiež denimovú alebo koženú bundu.

Volány

Volány patria medzi veľké trendy sezóny jar/leto 2022. Na modeloch pôsobia doslova cukríkovo, najmä v spojení s výraznými farbami. Ak však chcete pôsobiť žensky a nie extravagantne, volány noste na denimových kúskoch.

Džínsové šaty, tuniky alebo košele dodajú aj jednoduchým casual outfitom nádych ženskosti. Košele noste s džínsami a elegantnými nohavicami, šaty zase s mokasínami a čiernymi pančuškami. Dokonca sa povráva, že volány na denime nositeľku dokonale omladia.

Čipka

Čipka je od nepamäti spájaná so ženami. Je to materiál, ktorý nežnému pohlaviu doslova patrí a dodáva aj jednoduchým outfitom tajomný šmrnc. Ak ale aj patríte k ženám, ktoré to s týmto vzorom rozhodne nepreháňajú, skúste aspoň niečo malé.

Oblečte si čierne tielko s čipkovaným lemom vytŕčajúce z košele alebo tuniku so zaujímavým ukončením. Čipka je veľmi pekná, aj keď je jej na oblečení len málo. Odkrýva totiž tajomnú stránku ženskosti. Výbornou voľbou je tiež čipkovaná spodná bielizeň. Najmä vo februári je v spojení s červenou naozaj príjemným a povinným „gýčom“.

Pridaj komentár