Leto je ideálne obdobie pre zamilované páry, ktoré si vychutnávajú nekončiacu romantiku a nezabudnuteľné výlety. Najkrajšie letné chvíle perfektne doplnia šperky inšpirované samotnou bohyňou lásky, Aphrodité. S novou kolekciou od renomovaného klenotníctva ALO diamonds prežijete atmosféru letnej lásky a nádherných stredomorských zákutí.

Aké sú šperky inšpirované bohyňou lásky? Aj takáto je nová romantická kolekcia ALO diamonds!

Náhrdelník ALO diamonds z kolekcie Aphrodité, žlté 14kt zlato, 48 diamantov, 4630 eur, ALO diamonds

Kolekcia Aphrodité je rovnako ako jej menovkyňa nežná a ženská. Šperky sú v tvare písmen gréckej abecedy, vďaka čomu dostali nádych originality, no zároveň oplývajú eleganciou a štýlom. Bohyňa lásky a krásy sa odjakživa spája s morskou penou, z ktorej sa zrodila, preto je aj nová kolekcia posiata vlnou jemných drahokamov. Očarujúce kúsky tak dostali nádych prímorských krajín.

Prsteň ALO diamonds z kolekcie Aphrodité, žlté 14kt zlato, 67 diamantov, 5178 eur, ALO diamonds

Nová kolekcia šperkov je dostupná v bielom, žltom i trendy ružovom zlate. Prstene a prívesky sú osadené precízne vybrúsenými bielymi diamantmi. Kúsky plné fantázie sa výborne hodia k sebavedomým ženám, ktoré v sebe ukrývajú poetickú dušu a zároveň vedia oceniť kvalitu a umelecké spracovanie.

Prsteň ALO diamonds z kolekcie Aphrodité, žlté 14kt zlato, 68 diamantov, 6694 eur, ALO diamonds

Unikátna kolekcia šperkov je doslova predurčená na to, aby ladila k slávnostným večerným outfitom, ktoré sa nesú v elegantnom a noblesnom duchu. Skvelo sa budú kombinovať aj s letnými, rozviatymi šatami. Zároveň ich však môžete nosiť aj počas bežných dní k minimalistickým lookom, kde sa budú šperky krásne vynímať.

Pridaj komentár