Dámska kabelka je pre každú ženu praktickým a vysoko módnym doplnkom. A čo by to bolo za jesennú módu, keby nám nepriniesla aj niekoľko nových módnych inšpirácií pre kabelky? 

Prinášame vám zopár kľúčových trendov, ktoré by vám túto jeseň jednoznačne nemali chýbať!

Kabelková geometria

Zabudnite na obdĺžnikové tvary s klasickým kabelkovými proporciami. Ak sa chcete v najbližších mesiacoch odlíšiť, siahnite po polkruhu či okrúhlych tvaroch.

Dámska kabelka so syntetickej kože Kara Kara; 60,00 eur

Túto sezónu vstúpila na dizajnérske móla hra s geometriou a priniesla trendy presne v tomto duchu. Dobre zvážte aj výber materiálov. Semiš, prípadne kvalitná koža, výborne doplní váš sezónny šatník.

Výrazná červená

Tento trend poteší najmä tie ženy, ktorých kabelkový doplnok zvykne tvoriť tú najvýraznejšiu časť ich outfitu. Červená kabelka je variabilný a nadčasový kúsok a môžete ju nosiť k elegantnému aj ležérnemu oblečeniu.

Dámska kožená kabelka Kara; 72,00 eur

Najlepšie vynikne v kombinácii s čiernou, bielou, modrou, sivou a béžovou farbou. Vďaka tomuto výraznému doplnku sa budete cítiť sebavedomo, nakoľko vám dodá energiu a šmrnc.

Štýlová lesklá

Okrem klasických kožených kabeliek, ktoré si väčšinou kupujeme v matnom prevedení, sa túto jeseň do popredia dostávajú lesklé povrchy. Čierna lesklá kabelka s nápaditým neónovým detailom, je ideálnou partnerkou na jesenné prechádzky.

Kabelka Twinset

Tento tip kabelky navyše krásne vynikne s akýmkoľvek (aj čiernym) jednofarebným outfitom. Lesklý povrch dodá fádnej jeseni nápaditosť. Vyskúšajte, lakované kabelky budú hitom sezóny 2019!

Návrat zvieracieho vzoru

Mnoho z nás má k zvieracím vzorom rešpekt a radšej sa ich stráni, no ak máte cit a odvahu, môžete aj takýto extravagantný kúsok bez obáv zaradiť do svojho šatníka. Síce sú stále v kurze leopardie vzory, kráľovnou tohtoročnej jesene sa však stala hadia koža.

crossbody kabelka s hadím vzorom, VERO MODA

Výrazná kabelka s hadím vzorom vám dopomôže k vytvoreniu jedinečného outfitu. Kabelku so zvieracou potlačou kombinujte už len s jednou neutrálnou farbou, ktorá sa nachádza aj na vašom kabelkovom „zvieracom kúsku“.

FOTO: Kara, VERO MODA, Twinset

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár