Vzťahy sú komplikované. Niekedy sa do nich vrháme a potom keď nám nevyjdú, prežívame to oveľa horšie, ako sme si mysleli. Ak ste už ale dlhšiu dobu bez partnera a nechcete byť viac single, máte možnosť vyskúšať chatovanie na online zoznamke.

Stačí si vybrať jednu tematickú

Internetové zoznamky združujú pod sebou viaceré tematické zoznamky. Medzi tieto tematické zoznamky patria napr. kresťanská, erotická, pre rozvedených, pre osamelých rodičov, pre pohodových ľudí, pre seniorov, atď. Stačí si len vybrať jednu konkrétnu, do ktorej spadáte a onedlho si budete písať s niekým, kto je vám veľmi podobný a má také isté nároky na partnera, ako máte aj vy na toho svojho.

Ak by ste si priali mať zverejnené aj video, vyskúšajte video zoznamku. Vaše video bude zverejnené na Youtube kanáli, priamo na tematickej zoznamke, ale aj na fanpage stráne Facebooku. Stačí, ak poviete čosi o sebe a čo požadujete od vášho budúceho partnera. Nezverejňujte ale žiaden protizákonný obsah!

Keď neviete prekonať predchádzajúci rozchod

Mnohé ženy majú problém nájsť si partnera práve kvôli tomu, lebo ešte stále neprekonali smútok z predchádzajúceho rozchodu. Ak ste na tom podobne, dámy, nebojte sa – priznajte si to a pokojne navštívte psychológa. Konkrétne zoznamka Topky Singles ponúka aj možnosť konzultovať tieto problémy na online psychologickej poradni. Ak pociťujete úzkosť pri zoznamovaní a neviete prečo sa vám stále nedarí nájsť si stabilného partnera, k dispozícii vám bude skúsená psychologička.

Internetové zoznamky a celkovo zoznamovanie cez internet, sa stáva čoraz viac obľúbené. Ak ste zúfalé z toho, že nemáte nikoho, registráciou na internetovú tematickú zoznamku máte šancu nájsť si šikovného partnera, s ktorým strávite zvyšok života. Vy sama sa rozhodnete, kedy sa stretnete. Nikto vám nebude určovať termíny.

Pridaj komentár