Spoločnosť Avon, ktorá od svojho vzniku mení životy žien svojim odlišným prístupom ku kozmetike, teraz mení svoj prístup tak, aby lepšie reflektoval dnešný Avon– inovatívnu, odvážnu a inkluzívnu kozmetickú značku. Značka Avon preto predstavuje novú kampaň značky ‘Watch Me Now’, prostredníctvom ktorej vyzýva verejnosť, aby prehodnotila svoj pohľad na vnímanie ikonickej spoločnosti.

„Značka Avon je veľmi známa a obľúbená, dopustili sme však, že začala byť trochu podceňovaná. Sme dynamická, odvážna, moderná a inkluzívna kozmetická spoločnosť; sme kvalitná značka, ktorá má čo ponúknuť; bojujeme za dôležité veci, napríklad v oblasti rodového násilia alebo rakoviny prsníka. Ponúkame flexibilnú možnosť zárobku už od čias, kedy ešte ženy nemali hlasovacie právo. Watch Me Now uvádza do života to najlepšie, čo značka vždy predstavovala a hrdo určuje jej novú pozíciu spôsobom, ktorý oslovuje jednotlivcov a dotýka sa kolektívnych záujmov,“ prezrádza James Thompson, Head of Brand, Categories and Stores spoločnosti Avon.

Kampaň ‘Watch Me Now’ odštartovaná v čase, keď Avon oslavuje svoje 135. narodeniny, je poklonou odkazu Avon ako spoločnosti zapálenej pre vec – prostredníctvom sily krásy prináša ľuďom príležitosť na zárobok podľa svojich individuálnych možností a angažuje sa v najrôznejších otázkach zahŕňajúcich aj problematiku domáceho násilia alebo rakoviny prsníka, to všetko už viac ako storočie. Oslavuje úspech podceňovaných a vyzdvihuje nečakané a podceňované aspekty značky Avon, jej ľudí, aktivizmus a výrobky, ktoré získali neuveriteľných 750 patentov a 300 ocenení.

“Watch Me Now signalizuje začiatok novej éry AVONu. Avon uplatňuje odlišný prístup ku kozmetike 135 rokov a nemáme v pláne s tým prestať – naopak, stále v tom pokračujeme. Teraz zúročíme to, čo sme sa za posledných 135 rokov naučili o sile vzťahov a pridanej hodnote ľudskej komunikácie v predaji, a to za pomoci nových digitálnych nástrojov, ktoré umožňujú našim kozmetickým poradkyniam flexibilne zarábať prostredníctvom svojich sociálnych platforiem,“ približuje Angela Cretu, generálna riaditeľka spoločnosti AVON.

Kampaň Watch Me Now prináša zmenu vizuálnej identity a po desaťročiach aj aktualizáciu loga Avon, a tiež rovnako odvážnejší a sebavedomejší tón v komunikácii, ktorý prehovorí k miliónom kozmetických poradkýň a zákazníčok. Nové logo sa už objavilo na výrobkoch a brožúrach, a elementy pripomínajú tvar pôvodného loga Avon z 30. rokov minulého storočia, ktoré je doplnené farebným prechodom vychádzajúceho z kriviek ženskej tváre.

„I naďalej pracujeme na inováciách a vývoji a investujeme do výskumu, vývoja výrobkov a do ľudí s cieľom zaistiť, aby krása bola demokratická a všetkým dostupná. Rovnako tak sa budeme i naďalej verejne angažovať v snahe o zmeny a pozitívne dopady v oblastiach, ktoré sa dotýkajú žien na celom svete. Rozdiel je v tom, že to odteraz robíme spôsobom, ktorý je relevantnejší, odvážnejší a sebavedomejší, to všetko v rámci stratégie rastu spoločnosti a Open Up Avon,“ dodáva Angela Cretu.

Medzi najnovšie inovácie spoločnosti AVON patrí výrobok ProtinolTM, ktorý pomáha nahradiť sedem rokov straty kolagénu v priebehu siedmich dní, ako i nová línia pleťovej kozmetiky Adapt, ktorá znižuje dopady hormonálnych zmien na stav pokožky. Horúcou novinkou taktiež je, že odteraz majú zákazníčky AVONu viac času na objednávanie z katalógu. Od jesene sa predlžuje kampaň z pôvodných troch týždňov na celý mesiac.

Pridaj komentár