Je dokázané, že cudzí jazyk sa učí najlepšie v prostredí, kde je tento jazyk úradným. Ruský jazyk tomu nie je výnimkou. Čo však robiť, ak sa chceme tomuto svetovému jazyku priučiť alebo sa v ňom zdokonaliť a nemôžeme si dovoliť stráviť v Rusku dlhšie obdobie? Vieme ako na to!

Profesionálna jazyková škola Azbuka ponúka všetkým svojim študentom dokonalé prostredie, čo najviac pripomínajúce to „domáce“ – ruské.

Veľký podiel na tom má skvelý tím odborníkov s dlhoročnou praxou, pre ktorých je ruština viac ako len jazykom. Spája ich nielen láska a vášeň k ruskému jazyku, ale i k celej ruskej kultúre a jej tradíciám.

Lektori, ktorí majú za sebou prvotriedne vysokoškolské štúdium absolvované na špičkových univerzitách, preferujú individuálny prístup ku každému študentovi a to s dôrazom na používanie jazyka v jeho prirodzenej forme.

Čo už môže byť lepšie, ako konverzovať s lektorom, pre ktorého je ruský jazyk materinským a nemusieť pri tom cestovať za hranice našej krajiny? Práve takýto luxus ponúka jazyková škola Azbuka, sídliaca na Gunduličovej ulici v centre Bratislave.

Jazyková škola Azbuka ponúka hneď niekoľko typov výučby. Ak preferujete spôsobom učenia, kedy sa lektor venuje iba vám, potom určite odporúčame typ individuálnej výučby, v rámci ktorej si môžete vybrať výučbu nielen ruského, ale i ukrajinského jazyka.

Pre tých, ktorí uprednostňujú pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov výučbu v skupinách (3 – 5 študentov) je priam ideálny skupinový kurz. Ak sa ale radi vzdelávate v pohodlí domova, vyberte si bez zaváhania individuálne hodiny na diaľku cez Skype.

Ak si so svojimi kolegami z práce rozumiete a chcete s nimi tráviť čas aj mimo pracovných povinností, využite jedinečnú možnosť firemných kurzov, ktoré jazyková škola Azbuka ponúka.

Rozmýšľate, či sú jednotlivé kurzy vhodné aj pre vás? Už ďalej nemusíte. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie a to od detí cez študentov a dospelých až po seniorov a to na všetkých úrovniach, či už ste v ruštine začiatočník alebo pokročilý.

Svoju exkluzivitu potvrdila jazyková škola Azbuka skutočnosťou, že sa v roku 2019 stala Regionálnym testovacím centrom ECL z ruského jazyka.

Nestrácajte už ani deň a začnite sa zdokonaľovať v ruskom jazyku pod dohľadom profesionálnych lektorov z jazykovej školy Azbuka. Veď stará múdrosť: „koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom,“ platí v dnešnej dobe dvojnásobne.

Všetky ďalšie informácie sa dočítate na azbuka.sk

Pridaj komentár