Prvýkrát v priebehu celej svojej histórie, sa legendárny AVON Pochod ruší a presúva na neurčito. Aj napriek momentálnej situácii, ktorá skúša celý svet, pretrváva poslanie tejto výnimočnej udalosti v mnohých srdciach aj naďalej. S výpovedným sloganom „Spolu sme silnejší“, vysiela kozmetická spoločnosť AVON do sveta jasný odkaz, ktorým nezabúda na všetkých tých, ktorým je táto oslava boja za dravé prsia a zdravie ako také, určená.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokiaľ sa ale zverejní náhradný termín AVON Pochodu za zdravé prsia, je možné podporiť toto charitatívne podujatie kúpou štýlového trička na webových stránkach avon.sk a zdraveprsia.sk. Tohtoročné tričko pochádza z dielne blogeriek A Cup of Style a je trendovým kúskom, ktorý môže spoločne s multifunkčnou šatkou príjemne spríjemniť každý dámsky šatník. Vyzbieraný zisk z predaja bude ako každý rok venovaný na boj proti rakovine prsníka a šírenie povedomia o tomto ochorení prostredníctvom viacerých aktivít projektu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Zdravie žien a ich rodín bolo pre nás vždy prioritou. Na projekt boja proti rakovine prsníka sme venovali viac ako 1,4 milióna eur. Aktuálne sa celý svet spojil, aby porazil ďalšieho silného súpera. Spoločnosť AVON urobí maximum, aby ochránila nielen svoje zákazníčky, ale aj ich rodiny. Z toho dôvodu oznamujeme zrušenie júnového termínu AVON Pochodu. Náhradný termín zverejníme hneď, ako to bude možné. Všetky naše ďalšie služby, rovnako ako online nákup našich produktov nie sú ohrozené. Spoločnosť AVON viac než 130 rokov robí ženám ich svet krajším a bude v tom pokračovať aj naďalej. Pevne veríme, že sa náš bežný i pracovný život čím skôr vráti späť do svojich koľají a opäť budeme môcť so 100 % nasadením bojovať za krajší a zdravší svet,“ prezradila PR riaditeľka spoločnosti AVON – Alena Pytlíčková.

Vyhlasovateľom verejnej zbierky AVON Pochod 2020 je občianske združenie Tak trocha inak, ktorého zakladateľkou a riaditeľkou je vyliečená onkologická pacientka Erika Mokrý. Sama má osobnú skúsenosť so stratou vlasou vplyvom liečby rakoviny prsníka a vie aké je to pre každú ženu ťažké. Pripravila si preto pre pacientky štartovací balíček, ktorý im má pomôcť prekonať prvotné obavy. Obsahuje nielen odpovede na najčastejšie kladené otázky, ale aj darček v podobe módnej šatky a AVON rúžu. Práve tento darček má poslúžiť ako povzbudenie a pripomienka, že naša krása a ženskosť pramenia zvnútra.

Pridaj komentár