Castingy sa budú konať v dňoch od 3. do 12. mája 2018 v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku od 13 do 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku od 15 do 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami.

Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018!!!

Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR Saša Jány k projektu hovorí: „Mám veľkú radosť, že finalistky a finalisti posledných ročníkov Schwarzkopf Elite Model Look sú tak úspešní na poli profesionálneho modelingu. Je príjemné vidieť, že je za nami viac než štvrťstoročie budovania vynikajúcich kariér a že Elite Model Look je kontinuálne najúspešnejšou modelingovou súťažou aj v Slovenskej a Českej republike“.

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopisu EVA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, produkty Swissdent a Tweezerman od Profimed a dekoratívnej kozmetiky ARTDECO. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť.

Novinkou je, že počas tohtoročných castingov prebehne tiež súťaž o profesionálne fotografie od agentúry Elite a produkty Rowenta v hodnote 700€, viac na rowenta.cz/elite.

Vo väčšine miest predvedú modelky agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb na vlasy pre rok 2018 – Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnil známy fotograf Armin Morbach. Všetci záujemcovia, aj z radov sprievodu či divákov, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zadarmo analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Do 14 dní od skončenia castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v júni v Bratislave. Vybrané slečny a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 35. ročník svetového finále Elite Model Look.

Ďalší ročník castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pre Slovenskú republiku prebehne v máji 2018 v týchto obchodných centrách

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, dekoratívna kozmetika ARTDECO, profesionálna a trendy starostlivosť o zuby Profimed a lifestylový internetový magazín Feminity. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EVA, Bigmedia a Fashion TV czech&slovak.

Zo súťaže Elite Model Look organizovanou agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúca hviezda modelingového priemyslu. Od svojho vzniku roku 1983, vyhľadáva Elite Model Look nové talenty po celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnym prístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete. Koná sa vo viac než 30 krajinách sveta a každoročne sa do nej prihlásia desaťtisíce začínajúcich modeliek a modelov.

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštartovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti, ako sú napr. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Linda Vojtová (svetová víťazka Elite Model Look 2000), Michaela Hlaváčková, Michaela Kocianová, Denisa Dvončová (svetová víťazka Elite Model Look 2003), Sasha Gachulincová. Z novej generácie to sú modelky ako Eva Klímková (svetová víťazka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (svetová víťazka Elite Model Look 2014) či Jana Tvrdíková (svetová víťazka Elite Model Look 2016).

Vďaka štruktúre súťaže sa každá víťazka a víťaz národného finále zúčastňuje medzinárodného finále, kde absolvuje množstvo fotení, výuku chôdze po móle a rozhovory pre médiá. Súťaž vyvrcholí galavečerom, na konci ktorého porota zostavená zo známych osobností vyhlási budúcu hviezdu agentúry Elite. Finalisti získavajú garantované zmluvy s agentúrou Elite v celkovej hodnote 730.000 EUR.

V Českej republike a na Slovensku sa súťaž Elite Model Look organizuje od roku 1992. Elite World je súčasťou skupiny Elite Licensing, ktorá sa zameriava na služby v módnom priemysle a je vlastníkom newyorskej modelingovej agentúry The Society, ktorú zastupujú supermodelky ako Adriana Lima či Kendall Jenner. Do portfólia Elite Licensing ďalej patrí modelingová sieť Women.

Modelingová agentúra Elite bola založená v Paríži v roku 1972 a počas svojho pôsobenia sa vypracovala na najprestížnejšiu agentúru na svete.

Agentúra Elite, ako dôležitá hybná sila v modelingovom priemysle, položila základy managementu v modelingu a aj naďalej pokračuje v inováciách vo svete modelingových agentúr. Jej prístup k obchodu je založený na predajnej sile, ktorou je schopná modelkám dopomôcť k dosiahnutiu medzinárodnej úrovne, a takto ich posunúť až na stupienok supermodeliek. O dievčatá je pritom postarané na vysokej profesionálnej úrovni.

Ako zástanca etického kódexu v modelingovom priemysle podporuje agentúra Elite prísne dodržiavanie zdravého životného štýlu!!!

Pridaj komentár