Pravdepodobne s nami budete súhlasiť, keď povieme, že vybrať ten správny vianočný darček pre muža je vo väčšine prípadov dosť náročnou výzvou. Kým nežnejšie pohlavie za podstatné pokladá samotné gesto a akt darovania, chlapi hodnotia skôr to, čo nájdu vnútri krabice.

Ak bude pre nich jednoznačné, že do výberu ste venovali veľa energie a starostlivosti, budú to brať ako krásny prejav priazne. Už teraz pri tejto myšlienke pociťujete silný krč v žalúdku? Uvoľnite sa, z nasledovných 6 nápadov sa vám určite podarí vybrať niečo.

Nezabudnuteľný nával adrenalínu

Nie je to žiadna náhoda, že adrenalínové zážitky sa držia na prvých priečkach zoznamov populárnych darčekov už dlhé roky. Mohli by sme to zvaliť na mužskú potrebu zdolať nejaké veľké nebezpečie raz za čas, ale pri dnešnom sedavom životnom štýle pôjde skôr o to, že každý má chuť občas vybiť energiu veľkolepo a nezabudnuteľne.

Samozrejme, nielen chlapi. Adrenalínový zážitok preto ponúka rôzne možnosti: voucher pre celú kamarátsku skupinu, romantický darčekový poukaz alebo exkluzívne prekvapenie pre jednu osobu.

Návrat do detstva

Cestou do minulosti nemáme na mysli nákup detských hračiek, aj keď musíme uznať, že mnohých dospelých chlapov by to náramne potešilo. My by sme vám ale chceli dať do pozornosti skôr také hry, ktoré si vyžadujú poriadnu mužskú silu, nebojácnosť a mnohokrát aj chladnú racionalitu. Sú nimi zážitkové aktivity pre dospelých. Veľkej popularite sa tešia napríklad laser game, virtuálna realita, ale aj starý dobrý bowling alebo šifrovacie hry (napríklad escape room). Ale ktovie, možno, že v niektorých prípadoch by aj lunapark zožal úspech.

Kurz varenia

Chlapi veľmi radi prízvukujú ten pre nich nespochybniteľný fakt, že tí najlepší šéfkuchári na svete zastupujú ich pohlavie.

Či už je to pravda alebo nie, musíme uznať, že mužská odvaha a schopnosť koncentrácie môžu v kuchyni vyčarovať gastronomické zázraky. Kurz varenia je príležitosťou presne na takýto počin, ale aj úžasný relax, ktorý rovnako poteší lenivcov ako aj ľudí s neustálou potrebou naučiť sa niečo nové.

Kozmetika, ktorá vonia najlepšie

A tú predstavujú produkty, ku ktorým je muž dlhé roky verný. Ženy by im mohli závidieť tú nekonečnú oddanosť, vďaka ktorej si veľký nákup v drogérii vedia vybaviť za pár minút.

Ak sa teda rozhodnete tak, že pod stromček položíte kozmetiku, oplatí sa najprv navštíviť jeho kúpeľňu s poznámkovým blokom. Neznáma vôňa by mohla mužský nos nesmierne rozrušiť.

Exkluzivita je mužná

Muži radi dostávajú darčeky v podobe vecí, ktoré nikto nevlastní. Veď to určite poznáte: kým svoju kamošku dokážete potešiť aj jednoduchou mliečnou čokoládou, chlap by len ťažko vedel skrývať svoje sklamanie pri pohľade na sladkosť síce kvalitnú, ale dostupnú v každej večierke. Obyčajný vešiak na kľúče nie je veľmi originálnym darčekom bez ohľadu na pohlavie obdarovaného, no ak to bude dizajnový produkt z kvalitného materiálu a od overenej značky, úspech je u chlapa skoro istý. Nie je úplne ľahké nájsť takýto darček pre muža, preto navštívte internetový obchod uzasnedarceky.sk, kde vás čaká široká ponuka úžasných darčekov aj doslovne.

Elektronika kedykoľvek, no najmä vždy

Poznáte muža, ktorý by nemal tendenciu aspoň raz za čas nadšene rozprávať o zaujímavých inováciách zo sveta elektroniky? Nuž, ak aj náhodou ste odpovedali kladne, počet týchto osôb určite nepresiahne číslo, ktoré viete vyjadriť prstami jedinej ruky.

Ak poznáte jeho tajné elektro-túžby, nachádzate sa v závideniahodnej pozícii. Vojdete do obchodu alebo sa prekliknete na daný produkt cez svoj internetový prehliadač, kúpite ho spolu so štýlovým príslušenstvom a hotovo.

Ak ale zatiaľ neviete, čo by to mohlo byť, vašou záchranou bude e-shop bhcase.sk, cez ktorý zostavíte dokonalý mužský darček. Kryt na telefón s personalizovaným dizajnom spolu s ochrannou fóliou alebo bezdrôtovými slúchadlami – takýto vianočný balík zaručene poteší každého chlapa. 

FOTO: freepik.com

Pridaj komentár