Divadelná hra Odchody vlakov v hlavných úlohách s Adelou Vinczeovou a Viktorom Vincze sa po letnej prestávke vrátila na divadelné javiská!

Adela a Viktor Vinczeovci sa vrátili na divadelné javiská! Opäť sa predstavia v hre Odchody vlakov!

Odchody vlakov sú príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah. Počas 80 minút prináša hra množstvo zábavných a krkolomných situácií.

Tragikomické konanie oboch hlavných postáv odráža ich túžbu po uznaní a vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho. Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je tou pravou.

Vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov, ktorú prináša Divadlo ŠOK, je výnimočná netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie, no najmä hereckým obsadením Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho.

„Veľmi sa z reakcií publika tešíme. Priznám sa, mali sme trochu stiahnuté žalúdky, či náš výstrelok vôbec niekto pochopí. Na každom predstavení sa ale zabávali stovky ľudí a nás to nabilo novým elánom. Preto by bola škoda, keby sme si to nezopakovali,“ povedal Viktor. „Keď pracovne alebo súkromne jazdíme po Slovensku, narážame na množstvo veľmi milých ľudí, ktorí mnohokrát nemajú praktickú možnosť vycestovať za nami. Preto ideme s predstavením my k nim a snáď sa im to bude páčiť rovnako, ako tým doteraz,“ doplnila Adela.

FOTO: Dominik Stehnáč

Do konca roka môžeme predstavenie Odchody vlakov vidieť v týchto mestách:

Pridaj komentár